Adım Adım Hedefe Scott Sporster 60

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında Turker.E tarafından paylaşıldı.

1. Turker.E

Turker.E Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar...uzun zamandır foruma üyeyim ama bisikletimi tam anlamıyla tamamlamak istediğimde yazmak istediğim için şimdi yazıyorum...Üniversite okuyorum arabayla gidip geliyordum okula bir ay ne kadar gaz koymuşum diye hesap yaptım ve 800 lira civarında gaz koyduğumu hesaplayınca beynimden vurulmuşa döndüm ve okula en ucuz nasıl gidebilirim diye düşünürken aklıma bisiklet almak geldi...bianchi speed 1000 aldım ve okula gidip gelmeye başladım...Bisiklet ağırdı ve küçük geliyordu...Sonra Carraro 419 grunge bisiklet aldım ve ona binmeye başladım...Turlara katılıyordum ve bisiklet işini çok sevmiştim...Fakat mtb bisikletin bana göre olmadığını ve tur bisikletine geçmem gerektiğini düşünüyordum...Sonra bisikletimi satttım ve salcano city sport 10 aldım..Bisikletten oldukça memnundum ancak parçaların bir kısmını değiştirmeye karar verdim...Önce deore grup set aldım daha sonra jant setini novatech yaptım...Fakat Scott bisikletlerde hep gözüm kalıyordu...Birde Scott kadro bulursam hedefime ulaşmış olacaktım...Bugün aradığım scott kadroyu buldum ve hedefime ulaştım...Hepinize kayseriden selamlar...

2. Tolga Çelebi

Tolga Çelebi Culebrist

Adı:
    Tolga Çelebi
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Hayırlı olsun. Kötüden iyiye doğru yükselmişsiniz. Scott çok güzel görünüyor tam bir şehir-tur bisikleti ama bana tur için daha da süper gibi geldi,arka bagaj ve stop çok şık. :)

3. Semiral Öztürk

Semiral Öztürk Aktif Üye

Seviye:
    Allah kaza bela göstermesin bendede scott sportster 60 var. bende bir çok parçasını değiştirdim. çok memnun kalacağınıza eminim

4. Ömer KARAN

Ömer KARAN Onursal Üye

Adı:
    Ömer KARAN
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Resmen almış vermiş ekonomiye can vermişsiniz:) Bisikletinizin son hali çok şık olmuş gerçekten. Kazasız belasız kullanırsınız inşallah.

ufuk şimşek ve ahmet can sahin bunu beğendi.
  5. Max Torque

Max Torque Forum Bağımlısı

Adı:
    Hüseyin Gündoğdu
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Bisikletin arkasında ki uyarı ışığı resmen bir bütün gibi olmuş, hep dikkatimi çeker garip garip tasarımlar ama, bu gerçekten bisikletin bir parçası olmuş :)
    Kazasız belasız binmeniz dileği ile..

6. ahmet can sahin

ahmet can sahin Aktif Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Hayırlı olsun, kazasız belasız bol pedallar :)

7. Turker.E

Turker.E Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Guzel yorumlariniz icin cok tesekkur ederim arkadaslar ina sizinde istediginiz gibi bir bisikletiniz olur

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi