Adım Adım Benzeri Bir Organizasyon Mümkün mü?

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Kaan.Özçelik tarafından paylaşıldı.

 1. Kaan.Özçelik

  Kaan.Özçelik Forum Demirbaşı

  Yaş:
  46
  Kayıt:
  5 Ağustos 2014
  Mesajlar:
  567
  Beğeniler:
  1.217
  Şehir:
  İstanbul
  Bisiklet:
  b'Twin
  Seviye:
  Bilenleriniz vardır, Adım Adım diye bir organizasyon var. Dileyenler Adım Adım adresine bakabilirler. Ben koşamadığım için sadece uzaktan takip edip, zaman zaman bağışçı olarak katkıda bulunuyorum.

  Değişik milli günlerde yapılan turlar malum, Nisan'da da Çanakkale'de olacağız. Bunun yanında Engelsiz Pedal ve Engelsiz Çorba oluşumlarından da haberdarım. Desteklediğim ve bisikletlilerle ihtiyaç sahiplerini (fiziksel engeli nedeniyle bisiklete binemeyen ya da bir tas sıcak çorbaya ihtiyacı olanları) bir araya getiren çok güzel düşünülmüş ve uygulanan, gıpta ettiğim faaliyetler. Ancak biraz daha yakından bakacak olursanız, sözünü ettiğim Adım Adım'ın çok daha geniş bir kitleye erişebilen bir organizasyon olduğunu göreceksiniz.

  Sorum kısa: Bu tip bir organizasyon hakkında ne düşünüyorsunuz?
   
 2. Kaan.Özçelik

  Kaan.Özçelik Forum Demirbaşı

  Yaş:
  46
  Kayıt:
  5 Ağustos 2014
  Mesajlar:
  567
  Beğeniler:
  1.217
  Şehir:
  İstanbul
  Bisiklet:
  b'Twin
  Seviye:
  Dün gözden kaçmış olabilir diye düşünerek hatırlatma amacıyla yazıyorum. Yarın da bir kez yazar sonra konuyu kapatırım.
   
 3. Okan A

  Okan A Aktif Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2014
  Mesajlar:
  167
  Beğeniler:
  287
  Şehir:
  İzmir
  Seviye:
  Adım Adım çok güzel bir organizasyon, çok büyük farkındalık ve değer yaratıyor stklar için. Charity run olarak geçen ve yurtdışında koşu yarışlarında çoklukla yer alan organizasyonlara örnek olarak kurulan Adım adım ile irtibata geçip bu organizasyonu bisiklet sporuna yayabilirsiniz. Itır Erhart'ın ve diğer vakıf yöneticilerinin odağında koşudan ziyade yardım ve toplumsal fayda var.

  Yurtdışında yine charity bike ride diye adlandırılan pek çok organizasyon var. Açıkçası vakti ve enerjisi olan birilerinin bu işe girişmesi durumunda Adım Adım'ın eve seve yardımcı olacağını düşünüyorum...