adidas o'connor skate ayakkabısı..yok?

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
http://s60.photobucket.com/albums/h9/spellaux/?action=view&current=IMG_2110.jpg

arkadaslar bu ayakkabıyı nereden bulabilirim mecidiyeköy ve şişli ye baktım yok cevahir ve profilo alışveriş merkezine baktım yok...

bu tarz ürün satan ve bu ürünü alabileceğim bi yer varmı??

Scudo

Anıl Kuşaksız

Forum Bağımlısı
Tepki
508
ayakkabıların seri numaraları var kutularının üstünde yazıyor. eğer o numarayı bulabilirsen adidasın müşteri hizmetlerini arayıp bu ayakkabıyı istediğini söyleyeceksin, onlar da sana kısa bi süre içinde dönüp şurada şu mağazalarda var diyecek.

fletcher

Forum Bağımlısı
Tepki
196
bu ayakkabının beyaz-yeşil olanından almış arkadaşım bana palladium alışveriş merkezinden(ataşehir)

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
Bu gayette normal Originals... Heralde sadece ismi skate, skate ayakkabılarının dil kısımları diğerlerine oranla çok daha büyük olur ve tabanıda oldukça geniştir. Kullanılan malzemeler genelde de kaykaydaki zımpara hesaba katılarak üretildiği için dayanıklıdır.

O connor un kullandığı ayakkabı:

http://www.sneakerfiles.com/wp-content/uploads/2008/01/adidas-tim-connor-mid-1.jpg
Budur. :) bu ayakkabı Hi-top (yüksek bilek) diye tabir edilen cinstendir ve ayağın burkulmasını nispeten azaltır;) (yani büyük ayakkabı dilinin yaptığı görev)

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
internette aratınca bu ayakkabıyı da gördüm ancak bu superstar a benzeyeneninde üzerinde o'connor yazısını görünce odur diye düşündüm...
bilgilendirme için teşekkür ederim...
buda güzelmis ama:)

Umt.brgz.

Üye
Tepki
108
skate ayakkabısı siodan és Vans half cap Dc öneririm.
Bhende és var 1 yıldan beri hem kaykay kayarken hemde günlük ayakkabım sadece arkası yıtık var okadar.