Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

adidas cycling ürünleri

Konu, 'Giyim' kısmında ayanux tarafından paylaşıldı.

1. ayanux

ayanux Yeni Üye

Seviye:
    türkiye'de adidas-cycling ürünleri satan bir mağaza var mı? bir basın bülteninde marintek'in getireceği söylenmiş ancak üzerinden 1 yıl geçmesine rağmen sanırım bir gelişme olmamış.. marintek'in sitesine girince adidas-cycling le ilgili bir ürün göremedim.

benim bildiğim bike and outdoor da bir kaç forma mevcut.. ancak adidas'ın sitesinde bulunan ceket ve tayt gibi ürünler yok..

neyse,
    konuyla ilgili adidas'a da bir mail atacağım.. en azından performans mağazalarında bir bölüm ayırsınlar..

sevgiler..

2. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Evet az sayıda malzeme geldi ayakkabı forma vs. İzmire gitti ve sanırım istanbulda Yesilbisiklette var...

3. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    Ankara Erdoğanlar Bisiklet'te bazı ürünler var. Marintek kendi bayilerine dağıtmış olabilir.

4. ayanux

ayanux Yeni Üye

Seviye:
    dediğim gibi tek tük bir kaç ürün bulmak mümkün.. benim merak ettiğim, şöyle ceketinden çorabına, şortundan formasına, su geçirmez ürünlerinden rüzgarlıklarına kadar ürünleri bulabileceğimiz bir yer.. her renk her beden mutlaka olmaz ancak en azından alabileceğimiz bir kaç şey olmalı diye düşünüyorum.. lakin, şahsen adidas kalitesine her zaman bir güven duymuşumdur..

neyse;

az evvel adidas'a bir mail attım. yüksek ihtimal cevap gelmez ama olsun.. en azından denemiş oldum.. marintek'e de atacağım ..

5. yighitjan

yighitjan Bisikletkolik

Seviye:
    Ankara Erdoganlar Bisiklette bulabilirsiniz..

6. ayanux

ayanux Yeni Üye

Seviye:
    istanbul'da olduğum için erdoğanlar bisiklete gitmem pek mümkün değil.. ayrıca erdoğanlar bisiklet'in internet sitesinde adidas'a ait iki formadan başka bir şey yok.. acaba mail atsam işe yarar mı ?

7. ayanux

ayanux Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlar konu ile ilgili olarak adidas'a attığım e-posta'ya yanıt gelmedi. standart adidas davranışı..

ancak marintek'e attığım e-posta'ya marintek yöneticilerinden anında cevap gelmiş. kendileri bana hangi ürünü(leri) aradığımı sordular. bende detaylı bir şekilde ürün kodları ile birlikte gönderdim. bir tanesi çok sık tükendiği için pek yardımcı olamadılar ama diğerlerini hangi mağazada bulabileceğimi yazmışlar. kendilerine bisikletforum.com nezdinde naçizane bir kullanıcı olarak teşekkür ediyorum..

8. Emir Yüksel

Emir Yüksel Aktif Üye

Seviye:
    paylaşmak güzeldir, paylaş bizimle.:rolleyes: