Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aday Hakem Yetiştirme Kursu | 27-28 Aralık 2014 - Erzurum

Konu, 'Bisiklet Federasyonu Bisiklet Kulüpleri' kısmında Bisikletli Gezgin tarafından paylaşıldı.

1. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    ADAY HAKEM YETİŞTİRME KURSU ERZURUM

Federasyonumuzca 27 – 28 Aralık 2014 tarihleri arasında Erzurum ilinde “Aday Hakem Kursu” açılacaktır.

Söz konusu kursa katılabilme şartları aşağıda belirtilmiş olup; katılmak isteyenlerin en geç 25 Aralık 2014 tarihi mesai bitimine kadar federasyonumuzun 0312 312 12 75 no.lu faksına dilekçeyle bildirmeleri gerekmektedir.

Hakem Olabilme Şartları

1-T.C Vatandaşı olmak
    2-En az lise ve dengi okul mezunu olmak.(Milli olan sporcularda tahsil şartı aranmaz.)
    3-Hakemlik kursu esnasında 18 yaşından küçük, 35 yaşından büyük olmamak.
    4-Sağlık durumunun hakemlik yapmaya uygun olduğunu doktor raporu ile belgelemek,
    5-Disiplin kurulları tarafından hak mahrumiyeti almamış olmak
    6-Sabıka kaydının olmaması.
    7-Faal sporcu olmamak.
    8-Yabancı dil bilmek.(İyi derecede)
    9-MHK'nca açılan aday hakem kursu sonunda yapılacak yazılı ve sözlü sınavlardan yüz puan üzerinden en az 70 (yetmiş) puan almak.

Not: Kursa katılacaklarda yabancı dil bilenler öncelikle tercih edilecektir.
    Ayrıca katılımcıların konaklamaları federasyonumuzca karşılanmayacak olup; harcırah ödenmeyecektir.

Kursa Gelirken Getirilmesi Gereken Evraklar
    1-Nüfus Cüzdan Fotokopisi
    2-Resim ( 4 adet vesikalık)
    3-Sağlık Raporu
    4-Sabıka Kaydı
    5-Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden Alınacak, Son 6 ay içinde Cezası Yoktur yazısı
    6- İkametgâh
    7-Eğitim Durumunu Gösterir Belge
    -Eğitim durumlarını tamamlayanların Diploma Fotokopisi
    8-Kursa katılım bedeli olan 70,00 TL.nin “Aday Hakem Kursu Katılım Ücreti” açıklamasıyla Federasyonumuzun Garanti Bankası İBAN NO: TR 85 0006 2000 7110 0006 2984 05 no.lu hesabına ödendiğine dair dekont.

İrtibat:
    Mustafa KOCAMAN – Erzurum İl Temsilcisi
    Tel: 0539 590 65 90

Aday Hakem Kurs Eğitim Yeri
    Yer: Yakutiye Buz Hokey Salonu
    Saat: 09:00
    Tarih: 27 – 28 Aralık 2014

Kaynak