Adapazarı-Karasu-Kaynarca-Kefken-İzmit 16-17 Temmuz 2011

burak durel

Forum Bağımlısı
Tepki
436
İsim
Burak D.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ayaklarınıza sağlık çok güzel bir tur olmuş.

• Beğen
Tepkiler: Serdar Ekmekci
Scudo
Tepki
26
Rota güzel.Tur da çok eğlenceli geçmiş anlaşılan..Özellikle insanın eşiyle beraber tura çıkması kanımca çok daha kayifli ve anlamlı oluyor herhalde..Ben de 21 temmuzda Kefken'e gitmiştim.24 temmuz pazar günü döndüm..Bu araçlardaki veya yol kenarındaki insanların anlamlı/anlamsız bağırmalarından-çağırımlarından herkes müzdarıp anlaşılan.Bazen çok hadlerini aşıyorlar.Ama maalesef yapacak birşey yok..Ayaklarınıza sağlık.Teşekkürler.

• Beğen

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
Her ikinizin de ayaklarınıza sağlık, çok keyif aldım geçen yaz gezdiğim yerleri bir kez de sizin objektifinizden görmekten. Anlatımınız ve paylaşımınız için de teşekkür ederim. :in:

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bu turu izmit'den yapsaydınız 75 km kefken'e kadar 60 km Abartısız adam öldüren yokuşları var bir o kadarda güzel inişleride oluyor kefken'e haziran ayı başında gittik incin top oynuyordu cadır kurduk denize girdik gece üşüdük sonra tekrar geri döndükki sıcak ve yeniden geldiğimiz rampalar berbattı :D
Fakat dönüşte kefken izmit yolunu tercih etmişsiniz pekala o Hapishane yokuşunu nasıl cıktınız :D Bizim sırtımız yanık uykusuz elde cıktık o full rampayı :)))) sonra izmit'e 15 km kala bir yokuş var sn/95 km rahat yapmıştırız yeniden kefken 'e gideceğiz inş.
Resimler ve gezi için sizleri tebrik ediyorum

• Beğen
Tepki
21
Merhaba Serdar gezilerinizi yeni gördüm hepsi birbirinden güzel geziler olmuş inşallah ilerde birgün bende sizin gibi gezilere çıkabilirim. Tren yolculuğundaki sohbetimiz benim için çok keyifliydi umarım ilerde tekrar karşılaşıp sohbet etme şanşımız olur görüşmek üzere....

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
2-3 eylülde izmit karasu kerpe kartalkayalıkları kumlucagız adapazarı turunuda biz yaptık :)

• Beğen