Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Adanadan Merhaba Arkadaşlar

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında teksan kanat tarafından paylaşıldı.

1. teksan kanat

teksan kanat Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Öncelikle Herkese merhaba.
    Uzun zamandır hayalim olan bisikleti sonunda alabildim..
    aslında iyi bir bisiklet almayı planlıyordum.para biriktiriyor sonra bisiklet için biriktirdiğim parayı acil bir ihtiyacım için harcıyor ve bir türlü bisiklet alamıyordum.
    Bende yeter diyerek düşük segmentli bir bisiklet almaya karar verdim ve aranıza Salcano NG 650 MD 26 ile katıldım.
    Her fırsatta bisiklet sürüyor işe bile bisikletle gidip geliyorum. işyerimle evim arası 12 km..başlangıçta 40 dk süren yolculuklarım şu anda 22 dakikaya kadar düşürmüş bulunmaktayım (5 gün oldu bisikleti alalı)Bisikleti ortalama 20 km hız ile sürüyorum arttırma çabalarım var umarım 35 e çıkartabilirim. Hız denememde düz yolda 44.9 km hız yapabildim oda 30 sn sürdü . internet'te 70 80 km hız yapanlar nasıl yapıyor aklım almıyor :) bisikletle ilgili tek problemim sanırım yeni başladığım için sele ile aramda olan münasebet:)onuda jel sele kılıfı ile çözmeyi düşünüyorum. Adana Seyhan'da yaşıyorum Hafta sonları Adanada tur düzenleyen arkadaşlara zevkle katılabilirim. Hoşcakalın

2. Uğur Kırelli

Uğur Kırelli Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Hoşgeldiniz. Hayalinizi gerçekleştirebilmenize sevindim,tebrikler ! Salcano NG650 iyidir,ben de kullandım zamanında sağlam bisiklettir üzmez :) Ayrıca umarım kaskda o hayallerin içerisinde bir yerdedir :)

3. teksan kanat

teksan kanat Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    sedona mv-29 kask aldım. saydam gözlük aldım gözüme sürekli birşeyler girdiği için. simga bc 16-12 sts gösterge aldım performansımı merak ederim ben:) işe gece gittğim ve gece çıktığım zamanlar olduğu için ilumenox ss l 122 ön far ve s-sun easy safe ss 321 arka aydınlatma aldım yolun bir kısmı e-5 üzeri arabalar vızır vızır. birde sırt çantam için b-twin in fosforlu sırt çantası kılıfı aldım. bunları almasam daha iyi bi bisiklet alabilirdim aslında:) ama güvenlik önce gelir diyerek bunlara da bütce ayırmak zorundaydım bütün parayı bisiklete vermek mantıksız olurdu :)