Adana yol yarışı

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
adana yol yarışından haberdar olan arkadaşlar resimleri paylaşımları toplayalım burda birazda türkiye içi yarışlarla ilgilenelim

Scudo

Cycleone

Forum Bağımlısı
Tepki
552
Türkiye Bisiklet Federasyonundaki yönetmelikte yarışı tamamlayan ilk %65 sporcuya harcıhah ödemeleri yapılacaktır diye bir madde geçiyor.Bu ödemenin miktarı ne kadar acaba?

Speedy Gonzales

Daimi Üye
Tepki
110
@FREEKARTAL

Adana yol yarışı için Türkiye Bisiklet Federayonu'nu

Yol Yarışları baz alınarak Büyük Erkek ve Büyük Bayanlarda %15 diğer kategoriler de ise %20 zaman barajını aşan sporcuların tamamına harcırah ödemesi yapılacaktır.

şeklinde açıklama yapmış. harcırah ödemeleri zaman barajını aşma durumuna göre yapılıyor genelde diye biliyorum, yarışı tamamlamak yetmiyor aynı zamanda zaman barajını da geçmiş olmak gerekiyor.

• Beğen
Tepkiler: Cycleone

Cycleone

Forum Bağımlısı
Tepki
552
Yarışı zaman barajını aşarak ilk %65 te tamamladık diyelim bu harcıhah ödemesinin miktarı nedir? Daha önce yarışlara katılan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.Eğer bu harcıhah (İst. da oturuyorum) yarış yerine gidiş-dönüş,konaklama,yemek vs.. masraflarını karşılayacak bir miktarsa T.B.F. 'nun düzenlediği bir yol yarışına katılmayı düşünüyorum.

cagan0403

Forum Bağımlısı
Tepki
361
@FREEKARTAL

bir arkadaşım bu konuda bana bilgi vermişti.yol ücret ve konaklama ücretini min olarak baz alıyorlar max 200 tl gibi para gelir.geriye kalanı kendi cebinizden ödemek durumundasınız

• Beğen
Tepkiler: sprint