Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Adana yol yarışı

Konu, 'Yol Bisikleti Yarışları' kısmında sprint tarafından paylaşıldı.

1. sprint

sprint Forum Demirbaşı

Seviye:
    adana yol yarışından haberdar olan arkadaşlar resimleri paylaşımları toplayalım burda birazda türkiye içi yarışlarla ilgilenelim

GdBAR ve Ahmet Gökdere bunu beğendi.
  2. Cycleone

Cycleone Forum Bağımlısı

Seviye:
    Türkiye Bisiklet Federasyonundaki yönetmelikte yarışı tamamlayan ilk %65 sporcuya harcıhah ödemeleri yapılacaktır diye bir madde geçiyor.Bu ödemenin miktarı ne kadar acaba?

3. Speedy Gonzales

Speedy Gonzales Kıdemli Üye

Seviye:
    Adana yol yarışı için Türkiye Bisiklet Federayonu'nu

Yol Yarışları baz alınarak Büyük Erkek ve Büyük Bayanlarda %15 diğer kategoriler de ise %20 zaman barajını aşan sporcuların tamamına harcırah ödemesi yapılacaktır.

şeklinde açıklama yapmış. harcırah ödemeleri zaman barajını aşma durumuna göre yapılıyor genelde diye biliyorum, yarışı tamamlamak yetmiyor aynı zamanda zaman barajını da geçmiş olmak gerekiyor.

Cycleone bunu beğendi.
  4. Cycleone

Cycleone Forum Bağımlısı

Seviye:
    Yarışı zaman barajını aşarak ilk %65 te tamamladık diyelim bu harcıhah ödemesinin miktarı nedir? Daha önce yarışlara katılan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.Eğer bu harcıhah (İst. da oturuyorum) yarış yerine gidiş-dönüş,konaklama,yemek vs.. masraflarını karşılayacak bir miktarsa T.B.F. 'nun düzenlediği bir yol yarışına katılmayı düşünüyorum.

5. cagan0403

cagan0403 Forum Bağımlısı

Seviye:
    bir arkadaşım bu konuda bana bilgi vermişti.yol ücret ve konaklama ücretini min olarak baz alıyorlar max 200 tl gibi para gelir.geriye kalanı kendi cebinizden ödemek durumundasınız

sprint bunu beğendi.