Adana yarısı öncesi hakında biraz bilgi

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@HaliliOzturk

degılmı halil, hava bile atarız ''ben varya ben koskoca dunya 5.si adamla aynı anda start aldım'':D :D :D :D gibilerınden

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
bişof kim yaw :) bende tanımıom , o beni tanıyomu acaba :D:D:D:D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bischof gecen sene turkıye'yi dagıtan adamdi ve dunya sıralamasında beşinci sırada:)

selimcan

Aktif Üye
Tepki
179
HEPİMİZE BOL ŞANS

ARKADAŞLAR KONAKLAMA İLE İLGİLİ BİLGİ PAYLAŞIMI RİCA EDİYORUM

memocy

Forum Bağımlısı
Tepki
714
Bishof'un kalitesi bize göre çok yüksek ama dünya 5. olduğunu kim söyledi acaba? :))
geçen sene gelen paullisen bile 7.miydi neydi?Bishof'a geçildi ama sıralamada daha üstte idi.

Tepki
297
bikaç tane bischof var, sözü geçen christopher bishcof. bikin' cyprus takımından. 2006 yılını dünya 66. sı olarak tamamlamış. avrupa şampiyonasında 16. gibi bir derecesi var. izmir güzelbahce yarışında 1., alanya da 2. oldu. 2005 yılı kapadokya yarışlarını da kazanmıştı.

gürol çaydaş ın başka bir forumda verdigi bilgilere göre gelen yabancılar şöyle :

Romenler 4, Yunanlar 7 (2 bayan), Slovaklar 3 (1 bayan) sporcu ile 1 İskoç ve bugün aldığım mesaja göre 1 de alman geliyor.

....

bu sporcular arasında Bischof var gibi gözükmüyor. Tudor yine kaçırmıyor yarışı. belki sözü geçen Alman Yalova yarışını kazanan olabilir. Yunan kafilesiyle gelecegini sanmıyorum ama küçük bir ihtimal o kafilenin içinde olabilir "Bischof geliyor" söylentisi dogru ise. ama yarışın temposunun Bischof u aratacagını sanmıyorum.

MUAMMER YILDIZ

Tepki
297
az önce Gürol Çaydaş tan alınan bilgiye göre henüz Bischof dan bir haber alınmamış. gelecek ise bile bunu bizim federasyonana bildirmemiş.

ancak geçen yıl Kıbrıs Rum Kesimi'nden George Fattas habersizce çıkagelmişti cumartesi günü. Yani Kıbrıs'tan son dakikadan birilerinin gelmesi, Adana yarışı için her zaman olasıdır diyebiliriz.

MUAMMER YILDIZ

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
11 Martta, Gökhan.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@hasanyildiz

merhaba muammer
Bischof'ın gelmeme nedeni takımının baska yerde yarrısı oldugu icin buraya gelemıyecek, ama turkıyedekı diger yarıslara katılacagını soyledı..;)

muamyildiz

Daimi Üye
Tepki
412
@Because

mutlaka fırsatı oldugu yarışlara gelecektir, Avrupa yarışlarına göre nispeten "kolay puan" diye nitelendirilebilecek bir ülkeyiz, nispeten!

diğer yarışlara gelecek diyorsun da , burada Adana yarışını konuşuyoruz. "Türkiye 'deki yarışlara kimler gelecek?" değil de "Adana'da kimler olacak?" sorusuna cevap arıyoruz.

ona bakarsan Absalon gelecek, Sauser gelecek, Bart gelecek, Paulssen bi daha gelecek, Swisspower takımı tam kadro gelecek, Thomas da gelecek. hee küçük bi detay, Adana'ya degil, Kapadokya'ya.

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
heheheheh muam bakıyorumda konu adana olunca foruma yazar olmuşsun...
bu arada Adanaya bende geliyorum :D:D:D:D

• Beğen
Tepkiler: muamyildiz

muamyildiz

Daimi Üye
Tepki
412
adana çok güzel olacak, katılımı da baya yüksek olacak gibi gözüküyor, Elit yarışında görürüz artık seni degil mi?

cagrıcım "paun" ne bu arada :D

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Çağrı 90 dakka takılacak sanırım yine Muam :)

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
90 dakkacıyız tabi Hakan Abi :D:D:D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@AramTabar

Vayyyyy aslanım benım:D :D :D
sensız adana yarısı olurmu be aram
sen bisikletı bence bı yerını kırınca bırarkırsın dıyecem ama kırdıgında bıle bırakmıyorsun:D :D :D

Tepki
297
gel aram cım. sen yetersin!! ama vaktinde gel ne olur :D :D :D

MUAMMER YILDIZ