Adana Street and FLatland Jam ..Kesinlikle izleyin

Hakkı Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
975
Bravo arkadaşlar. Adana'da binenler gerçekten çok ciddi ve fedakar, boş binenler yada al-sat için bmx kullanlara üzülüyorum. Onların talepleri yüzünden ülkemize kötü markalar giriyor ve elleri yerine çeneleri çalıştığı için iyi hareketçi sayısı artmıyor.( FLAT was born ).

• Beğen
Tepkiler: poytatu
Scudo

Hasan Oğuz

Daimi Üye
Tepki
112
Bisiklet
b'Twin
Arkadaşlar tebrik ederim. Her iki video da çok güzel. Başarılarınızın devamını dilerim. Yeni videoları da merakla bekliyorum.

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
tebrikler sürenlerde videonun montajıda harika.hayalimdeki gibi bmxe binenler artık türkiyede de doğmaya başladı :)

emiryil

Daimi Üye
Tepki
143
evt :) adanadaki arkadaşlar gerçekten bu işte iyi ben yeni keşfettim onları ama gördüğüm kadarıyla cidden çok sağlamlar birgün bizde böyle oluruz diyemicem çünkü benim amacım bir yıldız olmak değil :) vakit olunca zaman geçirmek için binenlerdeniz işte, ama iş güç felan hiç vakit bile bulamıyoruz sürmeye artık adanayı izlicez napalım istanbuldan yetenekli birileri çıkana kadar :D yanlış anlaşılmasın ama istanbulda epey bmx kullanan var adanada sayıları az olduğu halde neredeyse hepsi pro biniyor yetenek meselesi tabi ;)

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
emiryil ile neodim_bmx in konuşmlarının yerleri burası değil konuşup tartışacaksanız özel mesaj yada msn aracılığıyla iletişime geçin.mesajlarınız tarafımdan silinmiştir.konu kaldığı yerden devam edebilir :)

• Beğen
Tepkiler: neodim_bmx
Tepki
4
bmx in sadece adana ya da istanbulla anılması dışında farklı şehirlerde de görmek isiyoruz ama bu pek olası degil henüz yine çok güzel devam ediyorsunuz sakın ara vermeyin...

Laxeri

Daimi Üye
Tepki
288
flatland jam gerçekten müthiş.ümit ediyorum yakında bizim de yurtdışındaki prof flatçılardan farkımız kalmaz;)

mxceyn

Aktif Üye
Tepki
19
walla dostum cok sıkısınız yanı bılmıyorum ama adana cok basarılı bu konuda
basarılarınızın dewamını dılıyorum ellerıne we emegınıze saglık

Aparijo

Üye
Tepki
119
@emiryil

Biraz atıyorsun gibi geldi ''emiryil'' . Bir forumda mesaj yazarken daha dikkatli olman gerekiyor. Adana'lı gençlerle sürdüm. Gerçekten çok yetenekliler , cesurlar , ileride çok daha iyi olacaklar. Ama '' burada büyük yaşta , eskiden beri yapanlar sizin kadar iyi değiller '' gibi ifadelerle gülünç duruma düşüyorsun. Amacım seninle laf yarışına girmek değil ama daha dikkatli mesajlar yazmanı diliyorum. En önemlisi de başkalarının yaptıklarıyla değil , kendi yaptıklarınızla gurur duymayı öğrenin. Bu arada '' BMX videoları '' bölümüne bir göz atıver , sana bir fikir verecektir. Sürün , sürün , sürün.

Furkan Gür

Daimi Üye
Tepki
127
adanadaki bmxçilerin yetenek sizsiniz yarışmasına katılması lazım türkiyeye bmx kültürünü yaymalısıız başarılar bol pedallar

Tepki
11
flatland yapan arkadaşları yetenek sizsiniz Türkiyede görmek isteriz

başarılar herkese