adana şehir içi ve baraj gölü çevresi gezisi

eminozk

Daimi Üye
Tepki
380
Herkese selam:)
Pazar günü,sevğili arkadaşlarım Halil Korkmaz, İsak Ünal ve Orhan Satır beyin Adana şehir içi, eski baraj ve baraj gölü çevresinde stres atmak , spor yapmak ve insanlara bisikleti sevdirmek maksadı ile düzenlediği geziye katıldım.Sabah saa 07:45 de şampiyon bisklet evi önünde buluşup ordan eski baraj istikametinde guruba katılacak diger arkadaşlarla buluşmak üzere hareket ettik. Arkadaşların katılımından sonra seyhan nehri kenerında bir tur atıp sonra araba –pazarı – ziraat fakültesi giriş kapısı-balcalı üniversitesi arkası- doğu köprüsü-batı köprüsü istikametinde gezimize devam ettik . Adana’da hava çok güzeldi ve ortam bisiklete binmeye çok uygundu. Pırıl pırıl parlayan bir güneş ve insanı bisiklet binerken rahatsız etmeyen bir ılık hava vardı . Bu günde yeni arkadaşlarla tanıştım. Bu tip geziler ,bizi mereklı bakışlarla izliyen insanların daha sonra bir bisklet edinip bize katılmalarını sağlıyor.Dolayısıyla yeni biskletçi arkadaşlar ediniyoruz. Bu gün geziye katılanların sayısı 18 idi tahmin ediyorum ilerde bu sayı çok artacaktır.Gezimizi batı köprüsü bitiminde sona erdirip bize eski baraj bölgesinde katılan arkadaşlara veda ettikten sonra tekrar şampiyon bisiklet evine döndük ve burda pide-keçi peyniri ve çayla sabah kahvaltımızı yapıp bu günkü aktevitemize son verdik ve tekrar yeni bir gezide buluşmak üzere evlerimize hareket ettik .Yeni gezimizi haftaya Karaisalı –Kızıl dağ-Pozantı istikametinde yapmayı planlıyoruz.bu gezide çektiğimiz fotoğraflar aşağıda umarım hoşunuza gider. Yorum yapan herkese şimdiden teşekkürler. Sağlıcakla kalın .
mesafe : 44.617 km
ortalama hız .: 15.8 km
sürüş zamanı :2.50.51 dak

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)
Osman bey yokuş aşağı inerken bisikletle bir takla attı ve bisiklet gördüğünüz gibi ters birşekilde durdu.Söylediğine göre düştükten sonra açılmıyan sol kolu açılmış hareket ediyormuş.Allah kendisini korudu.:Skull-175 :(
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

Burak Coskun

Forum Demirbaşı
Tepki
861
eğlendiğiniz yüzlerinizden belli :)
güzel ve sakin yollar..
paylaşımınız için sağolun..

• Beğen
Tepkiler: eminozk

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
Katılım çok güzel fotolar ve geziniz çok güzel herkesi kutlarım .Paylaşım için teşekkürler.Bol pedallı sağlıklı günler.Adana ve çevresi harika. :in:

eminozk

Daimi Üye
Tepki
380
yorumunuz için teşekkürler ,sizin gezide çok güzel olmuş.beraber pedallı günler dileğiyle.

eminozk

Daimi Üye
Tepki
380
@neverhood

yorumunuz için teşekkürler .hoşça kal

eminozk

Daimi Üye
Tepki
380
@Emirhan Atasöz

yorumunuz için teşekkürler .hoşça kal

emin demirpolat

Aktif Üye
Tepki
270
Güzel gezi olmuş, ellernize sağlık, tek göze batan kısım, kasksız bisikletliler, biz ereğlide benzer durumlarda gezi boyunca konuşa konuşa nerdeyse işkence yapıoruz, ama gezinin tadını alan arkadaşlar bir bakmışız sonraki gezide kasklar takmış, gelmişler. Herkesin eline sağlık derken kasksız arkadaşlara ayrıca selam söylüyorum:)

Kamil Tabak

Forum Demirbaşı
Tepki
1.764
Misyon ve vizyon üstlenen eylemlere bir yenisini daha eklediniz, paylaşım için teşekkür ediyor çabanızda başarılar diliyorum. Umarım onlarca,yüzlerce, binlerce pedal dostunuz olur

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
Merhaba Emin bey, çok güzel bir etkinlik ve tur yapmışsınız. Yeni yapılan baraj köprüsü ile Adana çok güzel bir bisiklet parkuruna kavuşmuş oldu. Geçenlerde araba ile gezdim, sanıyorum 40-45 km., bisiklet ile de gezmeliyim. Fotoğraflar için ayrıca teşekkürler. :in:

• Beğen

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Çok güzel bir gezi olmuş. Köprüden geçiş de harika. İnsanlar keyifli. Sımsıcak bir tur. Paylaşım için teşekkürler...

• Beğen

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
güzel bir gezi olmuş.paylaşımınız için teşekkürler.

• Beğen