adana mı urfa mı abi ?? acılı bi adana usta ! :)

Daisy

Üye
Tepki
7
İsim
Yağız YILMAZ
@enver avcı

555 481 05 90. abi saol ilgilendiğin için. iyiyim şu an ilk bir hafta kolay geçmeyecek illaki, fakat katlanılmayacak bir ağrısı yok.

• Beğen
Tepkiler: Cool_uzak
Scudo

Melih DİNÇ

Aktif Üye
Tepki
200
@uzaktr

Bülent abi :) ben foruma eklemiyeceğim ki link yollayacağım, objektifimden çektiğim her kare bu gece sizlerle... Sabrınızdan dolayı teşekkürler. Yalnız resimleri yolladıktan sonra etkinlik resimlerimizi forum da görmek isteriz :D

• Beğen

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
Hangi etkinlik resimlerini yükleyeceğiz?..Senin çektiklerini mi kastediyorsun?..Etkinlik resimleri zaten foruma ENVER tarafından yüklendi. Daha ne istiyorsun ? Beğenmiyor musun resimleri.? ..:D:D:p:D

Ama bloguma eklerim...:D

Yaşasın kötülük diyoruz yine burada.. :)

• Beğen
Tepkiler: enver avcı

Melih DİNÇ

Aktif Üye
Tepki
200
Arkadaşlar enteresan birşey oldu ve sizle paylaşmak istiyorum :)

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs175.snc4/38098_416465343907_591218907_4599205_5775295_n.jpg

anlamsız dimi =) yaklaşık 2 saat bekledim halbuki :rolleyes:

ısrarla bekliyorum ;)

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
@Melih DİNÇ

Tabii sen ısrarla bekliyorsun. Fakat linkler yok ortada.. :D .. :Skull-175

Melih DİNÇ

Aktif Üye
Tepki
200
Evet arkadaşlar azimle çalıştım =) başardım linkler e-mail adreslerinizdedir görmüşsünüzdür. Fakat ben bu rapid in verdiği link sayfasını kapamadım biriniz indirdim diyin öyle kapatayım =) resim ve videoları isteyen arkadaşlar özelden yazsınlar, bazı arkadaşların e-mail adresleri yok bende ;)

• Beğen

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
@Melih DİNÇ

Link çalasıyor efendim..ben indirmeye basladım. Sabırla bekledik vallahi artık bir hata olmasın..olursa harcarım seni bi r sonraki turda.. tabi ben bir daha tura çıkabilir isem. :D..

Melih DİNÇ

Aktif Üye
Tepki
200
@uzaktr

Yok abi indirmeye başladı ya tamamdır benim için :) bir harf eksik meksik çıkar bişe olur diye kapamadım sayfayı valla :) şimdi kapatabilirim artık. İşçilik te herhangi bir sorun çıkmaz Bülent abi :) zamanla göreceksin, bu 2. paylaşımım olduğu için bilmiyorsun tabi :in:

• Beğen

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
@Melih DİNÇ

Sen fotograğ çekme konusunda denemeler yapıyorsun. Fotoğraflara ilk bakildığında bu kolaylıkla görünüyor. Bu telefon ile olacak is değil. Bir makine almalısın kendine. Telefonu aynı zamanda çok oynatmıssın ya da elin çok titremiş öyle diyelim bu nedenle de resimlerden bir çoğu bulanık. Fakat bir iki resim ok iyi ,,, Özellikle güneş ve gölge ile yaptığın resimler var. Onları düşünce açısından çok beğendim. On puan :D. Mutlaka makine almalı ve bu konuda kendini dahada geliştirmelisin. ... :in:

• Beğen
Tepkiler: Melih DİNÇ

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
dostlar hafta başından beri ayvalıkda olduğumdan ve internetim olmadığından aranıza fazla katılamıyorum.burası ölü bi yer ve int. cafe uzakta.cumartesi sabah istanbulda olucam.yeni tur çalışmaları başlıyor.hadi bakalım hazır olun...