adana mı urfa mı abi ?? acılı bi adana usta ! :)

Tepki
68
Ben geliyorum ama konsepte ters olacam biraz. Dizimdeki problemden dolayı zorlamak istemem kendisini ve 4 tekere dönüyorum bu haftasonu. Yardım edilecek bir durum, taşınacak kişi veya eşya varsa yardım ederim.

Scudo

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Tolga Çabuk

yahu iyi olmuş mu desem üzüldümmü desem.ne desem bilmiyorumki kardeşim.cumartesiden haberleşiyoruz takım taklavatı sana veriyorum sende alıp şehir dışına kaçıyosun tamammı :D bendeki mangalı vereyim sana da taşların içinde toprağın içinde mangal yapmayalım bi kez olsun.arabayla gelecek olman da faydalı tatlılarımızı da sen alırsın olmazsa.ben sana 5 liralık benzin atarım telaşlanma :D :D telefonlaşırız.

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
millet bu arada hava durumuna göre 5 gün yağışlı geçecekmiş hava.ben iptal düşünmüyorum.çok ciddi boyutlarda değilse bisikletle yok fena olacak gibiyse minibüsle geleceğim.ama bisikletim arkada hazırda bekleyecek.ne olur ne olmaz.hava düzelirse arabayı çeker bi köşeye devam ederiz.yağışlı olsada hava gelin bence.araçda yer bol.atarız bisikletleri arkaya sallana sallana hoplaya zıplaya dalarız belgrata.

• Beğen
Tepkiler: Tufan Yuzseven

derşan sezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.158
ya ormana ya dağa savaşa be kardeşim bizi bir kerede bara pavyona götür ya :)
Yabani olduk iyice.Ben yagmurun durumuna göre gelirim(mahşeri yagarsa gelmez evde oturur :) ), test aracı ayarlıyabilirsem büyüklerden sizede haber veririm alırım bir kaç kişiyide.

Melih DİNÇ

Aktif Üye
Tepki
200
@NecatiYunus

Yunus kusura bakma abi ya forum u takip edemedim bir kaç gündür, Enver abi Yunus ile Kadir bizim gruptan arkadaşlar, Forumu haber ettim linki yolladım ismini yazdım diye =) o da gelip konuya yazmış sağolsun. Şimdilik 3 kişi gibi gözüküyoruz artarsa anında haberdar ederim zaten ;) Sayının artmasına sevindim güzel bir etkinlik olcak sanırım (Poyrazköy gibi=) Bu arada Yiğit ile konuştum o da gelecek onu da yazabiliriz listeye Yiğit KELEŞ =) yok mu arttıran millet!

• Beğen
Tepkiler: enver avcı
Tepki
68
@enver avcı

araçla geliyoruz dediysek oturmayacaz, dalacam ormana bende araçla :) Arkanızdan da inadına korna çalacam size, dağılmazsanız ezerim... bisikletliyken ben haklıyım, araçla iken de ben haklıyım :D

Hava yağışlı olmadığı sürece ertelemeyelim ama yağışlı ise pikniğin zevki çıkmayabilir. Cumartesiden belli eder kendini hava, ona göre ortak karar veririz.
Eşyaları veya tatlıları almak için haberleşiriz Enver... bu arada tatlıları bana emanet ettiğin için teşekkürler, midem direk emaneti kabul edeceğini söyledi bana :p

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
evet arkadaşlar yoğun istek üzerine bi sonraki hafta hep beraber reina'ya gidiyoruz.bisikletlerimizi yoldaki vale arkadaşlara verip kapıdaki badyguard arkadaşlardan dayağımızı yiyip içeri giremeden ambulanslar eşliğinde turumuzu tamamlıyoruz.yanlız ben o gün herkesin içeri girmeye çalıştığından emin olmak için geride bekleyeceğim.aklınıza başka bişey gelmesin :)

• Beğen
Tepkiler: Tufan Yuzseven

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Tolga Çabuk

yahu kardeşim mangalı minibüsün içinde yaparız gerekirse.püfür püfür olur hemde.hem hava yağışlı olursa belgrat bize ait olur sadece.çamurda bisiklete biner kaya düşe turumuzu yaparız.yine başlamayın kirleniriz yok çamur oluruz diye.çorbadan dönenin kaşığı kırılsın tamammı :D :D zaten hanım da yurt dışında fırsat bu fırsat küvete sokar bi güzel yıkarım bisikleti.hangimizin çamur deryasına girmiş resimleri varki doğru dürüst.hep güneşli havalarda çekilmişiz.millet karda kışda biniyor biz yağmurdan kaçıyoruz.yok arkadaş bu turu yapıp gerekirse çamurların içinde mangalımı yakacağım. (tolga bu sıkıntılar hep senin başının altından çıkıyor ezicem kafanı sonunda :D :D )

• Beğen
Tepkiler: Tolga Çabuk

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
1- prometheus (enver avcı)
2- Melih DİNÇ
3- Yunus ORBAY
4- Kadir KARTAL
5- necati yunus
6- berk arat
7- vural azaklı (kaptan vural 74)
8- uzaktr
9-başar ibicioğlu
10- zafer gezgen
11- oceanist (kesin değil)
12- tolga çabuk
13- mehmet akif malkoç (M.A.M.)
14- yiğit keleş
15 ???????????

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@derşan sezer

derşan araç ayarlayamazsan beşiktaşdan ben alırım sizi.ben pazar günü araçla gelicem her ihtimale karşı.hava iyi olursa biyere park ederim.

Tepki
68
@enver avcı

Yağmurda çamurda bisiklete binme zevkini yakalayamadıktan sonra yağmurlu hava olmasını kim ister ki, gerçi zor oluyor ama belki aracın arkasına atarım bisikleti öyle gelirim, araç arkası tuturucudan alamadık gitti. Şimdi bu yazıları yazarken dizim pek mantıklı birşey yapmadığımı söyledi.

Cuma akşamı haberleşiriz.

kaptan vural 74

Daimi Üye
Tepki
354
Bisiklet
Trek
@derşan sezer

Payvon fikride güzelmiş o da iyi olur 2 hafta sonra enver bi tur düzenlesin bar pavyon disko geceleri :)

Tepki
21
Benim adım hala 2 kere yazıo artık napalım 2 porsiyon yiciik .abi pavyon olayı değişik olur,Yat ile disşkoya yaklaşan görülmüştür de bisikletle giden olmamıştır herhalde

kaptan vural 74

Daimi Üye
Tepki
354
Bisiklet
Trek
@NecatiYunus

herşeyin ilki güzeldir düşünsene bi VIP bisiklet otoparkı olacak sen iniyosun bisikletten kaskını adama veriyosun o alıyo VIP otoparkına 2 tane yarma gibi güvenlik :eek:

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
Ben hafta sonu sizlere eşlik edemeyeceğim. İçinde bulunduğum durum gereği müsait olamıyorum. Sizlere şimdiden afiyet olsun.:in:

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@uzaktr

:River-102 :River-102 :River-102 :River-102

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
evet dostlar hava yağmurlu olacak hafta sonu galiba.herkes fikirlerini yazsın ama ben hala gitme taraftarıyım.bi direk diker üzerinede naylonu çektikmi çadır hesabı altında mangalımızı yaparız.hadi bakalım fikirler fikirler...

Melih DİNÇ

Aktif Üye
Tepki
200
Çamurlukları aldık, yağmurluk da var =) Yunus da yanlız bırakmayacaktır beni eminim =) varız diyorum hiç Yunus a sormadan ;) hadi arkadaslar.

• Beğen
Tepkiler: enver avcı