adana mı urfa mı abi ?? acılı bi adana usta ! :)

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Nursel Azaklı

pazar günü sen de gel.bulaşıklar için ihtiyacımız var sana..:D :D

Scudo

Tufan Yuzseven

Forum Demirbaşı
Tepki
324
@Tolga Çabuk

yok öyle haksız rekabet :)

bakın adam mesaj yazana kadar benden de mesaj gelmedi... yaşasın centilmenlik :)

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
@oceanist

Sanırım skor eşit..dengede tutmaya çalısyorsunuz. :D.. Uludağ kamplı gezi..gelmek isteyen var mı?.. gelsenize..gelsenize.. :)

Tepki
68
@uzaktr

Yok ya ne eşit skoru, herkesin toplamı kadar Enver'in mesajı var. Maşallah adam herkese laf yetiştiriyor :)

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
Bak enver sana cevap vermemis. Sadece tesskür etmis. Susturdun adamı .yadaküstürdün. yaptığında is senin tolga.. onun elinden yiyeceksin etleri haftasonu biliyorsun. :D

• Beğen
Tepkiler: Tufan Yuzseven
Tepki
68
@uzaktr

Size kandık kardeşim :confused: Hani üzülmezdi, hani kızmadı, hani darılmazdı, hani küsmezdi, hani hani hani...:unsure:

Enver :60:

• Beğen

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
Hadi bu kadar kolay kurtulamzsın. :).. Yaşasın kötülük. :D

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
ciddiyete bayılırım her öğünde yerim:) hadi onu bunu bırakalım da iş konuşalım.busınnes konuşalım.cumartesi günü et siparişlerini geçiyorum.gerçek katılım listelerini görelim.ben yeniden güncelliyorum.masraflarımızın önceki miktarları geçmemesi için ayarlamalar yapıyorum.herkese iki şiş olacak şekilde ayarlıycam.yokmu gelecek bayan arkadaş.salata yapardı :)hadi bakalım artık katılımcıları görelim...

• Beğen

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
2- ....

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
@enver avcı

Enver paşam olumlu yada olumsuz net cevabımı sanırım bugün yada yarın gün içinde vereceğim. :in:

Tepki
21
İyi olmuş yazdığın Melih saolasın ben yazmayı unutmuştum , Bu arada künefeyi kim yapacak, sölendi bi kere yapılması lazım şişmesin bi tarafımız sonra; olmadı künefeyi ekmek kadayıfına çevirek en kaymaklısından ,ayrıca suluklara da şalgam doldurup çıkıyoruz di mi?

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@NecatiYunus

selam necati.vallahi künefe olsunmu diye sordum ama kimseden net cevap gelmedi.ama cuma akşamına kadar çoğunluk isterse onuda ayarlarım teleaşlanmaya gerek yok.bu arada şalgam suyu olayı kafama yatmadı değil hani :D :D

• Beğen
Tepki
21
Tabi ya şalgamsız olmaz kebap işi , künefe işinde şaka yapmıştım hani sıcak falan yapılıyo ya o; ama eğer varsa ki imkan ,pek severim künefeyi yaparsak çok ii olur.

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
bakalım katılım durumumuz ne vaziyetde.faceden katılacak arkadaşlarıda ekliyorum buraya...
1- prometheus (enver avcı)
2- Melih DİNÇ
3- Yunus ORBAY
4- Kadir KARTAL
5- necati yunus
6- berk arat
7- vural azaklı (kaptan vural 74)
8- uzaktr
9-başar ibicioğlu
10- zafer gezgen
11- oceanist (kesin değil)
12- tolga çabuk
13-mehmet akif malkoç (M.A.M.)

• Beğen

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@berk arat

yahu zaten sen olmadan keyfi tam olmazdı kardeşim.tufan da dinlemedi gitti yaktı başını.etme eyleme dediysem de nafile :D :D burda tecrübe konuşuyo ama adamın gözleri kör olmuş ne yapalım.düşene bi tekmede biz atar sonra da allah bi yastıkda kocatsın inşallah der ve bisiklet turumuza bakarız. pazar günü görüşürüz kardeşim..

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@NecatiYunus

allah allah.nasıl oldu o iş öyle :D demekki sen de benim gibi obursun . bende 2 porsiyon yemeyi düşünüyorum.en azından yandaş buldum :D :D