Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Adana, Ekim bitiyor, haydi artık!

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Melike S. Ünver tarafından paylaşıldı.

1. Melike S. Ünver

Melike S. Ünver Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar, deniz, yayla vs. bitti. Havalar cehennem gibi gerçi ama yapalım artık bir organizasyon. Erkek egemen grup istemiyorum ama :) Lütfen kız arkadaşlarınıza, eşlerinize bisiklet aşkı aşılayınız:)

2. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    gerçi evli değilim çocuğumda yok ama size gönülden katılıyorum herkes eşini alsın lütfen haydi bisiklete koşalım

:in: :in: :in:

sadana, fecredall ve Melike S. Ünver bunu beğendi.
  3. murat ağırdilli

murat ağırdilli Kıdemli Üye

Seviye:
    merhaba ben murat ağırdilli bana özel mesaj atmışınız malesef özel yollayamadım bizim gurup çok nezih eski bisikletçiler ve yeniler olarak toplu antremana çıkıyoruz antreman seviyemiz her kesime uygun olduğu için herkesi bisiklete binmeye davet ediyoruz gurubumuzda spor salonu hocası var çifçi var mütahit var kondisyoner var mtb süren halen yarışlara katılan arkadaşlar var ama kısacası bir kerede olsun görmenizi tafsiye ederim ben 30 yıl bisiklet milli takımına hizmet etmiş bir kişi olarak adanadaki tüm bisiklet severleri toplamak isterim yarın(24-10-2009)cumartesi saat 08,30 toplanma yeri balcalı ünüversitesi'ne çıkarken araba pazarı kurulan yerde toplanıyoruz ve antremana başlıyoruz start saati 08,30 olduğu için az erken gelinmesi rica olunur saygılar (muratmecanik@hotmail.com)gelmezseniz bile bisiklet bakımı ve tekniği hakkında bilmek istedikleriniz varsa her türlü yardımı seve seve yaparım

sadana ve Melike S. Ünver bunu beğendi.
  4. ScottScale

ScottScale Kıdemli Üye

Seviye:
    3 ay bile olmadı bisikletimi alalı. 1 kere binmek nasip olmazmı yahu ? öylece odamda duruyor gıcır gıcır. tozdan eskiyecek diye korkuyorum.bir rüya gördüm rahmetli abim rüyama girdi. ben bisikletten düşüp kaza yapıyordum kafamda kask olmasına rağmen kafam yarılıyordu, elim yüzüm kanlar içindeydi. o gün bugündür korkuyorum biisklete binmeye ve satmaya bu yüzden karar verdim. hatta ilan başlığında özel bir sebep yazmıştım. işte buydu. yoksa sıfır yeni aldığım bisikleti o kadar ucuza satmaya kalkmazdım. bir yanım kalk sür diyor dayanamıyorum. bir yanım kaza yaparsan diyor. rüyamı anneme anlattım sat bsikleti bindirmem seni diyor :D güldüğüme bakmayın ciddi ciddi mabal attı binemiyorumda. keşke rüyayı anlatmasaydım bari tutamadım şu çenemi :D

Onur Kahraman bunu beğendi.
  5. Melike S. Ünver

Melike S. Ünver Aktif Üye

Seviye:
    Adana'da böyle bir grubun varlığını duyduğuma çok sevindim. Katılmayı çok isterim. Ancak bugün talihsiz bir olay yaşadık. Sekiz yaşındaki oğlum okulda düşmüş ve bileği kesilmiş. Dikiş atıldı. Bu hafta katılmam mümkün değil. Ama önümüzdeki haftalardaki programlarınızı forumda bildirirseniz çok sevinirim.

6. sadana

sadana Onursal Üye

Seviye:
    Vayy murat abi helal olsun sana Eski toprak..Msn i ekledim abi..
    Murat abi çok farklı ve Saygıya değer bir abimiz..Bunu yazmış olmak için yazmıyorum.
    Bunu Türkiye biliyor.Ben şahsım adına çok severim.
    Sevgi ve En büyük saygılarım sana abi..Slm lar..

7. murat ağırdilli

Seviye:
    selam çocuğunuz için çok üzüldüm büyük geçmiş olsun hafta arası salı ve perşembe öğlenden sonra 15,30 saatinde buluşuyoruz baraj gölünün etrafında köprüleri turlayıp geliyoruz cumartesileride biraz uzun tur yapıyoruz daha önümüzde çok uzun günler var yeterki bisiklet isteğiniz bitmesin saygılar

Melike S. Ünver bunu beğendi.
  8. murat ağırdilli

Seviye:
    selam övgüne çok teşekkür ederim ama kim olduğunu tanıyamadım özel yazarsan sevinirim (muratmecanik@hotmail.com)

sadana bunu beğendi.
  9. sadana

sadana Onursal Üye

Seviye:
    Murat abi ben ali.

10. Barış Zeren

Barış Zeren Yeni Üye

Seviye:
    Ben de bu turlara katılmayı çok isterim ancak Cumartesileri de çoğunlukla çalışıyorum.Pazar organizasyonları da olursa bilgilendirirseniz sevinirim.Selamlar.

11. murat ağırdilli

Seviye:
    selamlar işin içinde sevgi varsa birde anne kalbi varsa çok iyi bir denklem kurarsan bu iş olur annelerin kalbi yumuşaktır sevgini anlatırsan seni anlar ve mabalını geri alır gurubumuzdaki insanlar çok nezih insanlar ve tempomuz çok yavaş olduğu için düşsen bile allah göstermesinde en fazla üstün toz olur yinede ben bu güzelliği kaçırma derim 24-10-2009 08,30 hareket saati yer balcalı ünüversitesi çıkışı araba pazarı önü

12. murat ağırdilli

Seviye:
    merhaba ali yağrın gelmek istersen çok sevinirim

sadana bunu beğendi.
  13. murat ağırdilli

Seviye:
    adanalı tüm bisiklet severleri 24-10-2009 saat08,30 da balcalı çıkışı araba pazarı önünde bisiklete binmeye davet ediyorum HERKESE ADANADAKİ BİSİKLET POTANSİYELİNİ GÖSTERME ZAMANI GELMEDİMİ SİZCE

sadana bunu beğendi.
  14. murat ağırdilli

Seviye:
    MERHABA BARIŞ PAZARLARI MÜSAİT OLAN BİRKAÇ ARKADAŞ DAHA BULURSAK TALEP GELİRE SEVE SEVE TURLARIZ

15. Barış Zeren

Barış Zeren Yeni Üye

Seviye:
    Yarınki buluşmaya katılmayı çok isterdim ama malesef zaman bana uygun değil.Pazarları biz genelde Balcalı arkasında turluyoruz.Talep olursa ortak bir buluşma noktası ve saati belirleyebiliriz.Biz iki kişiyiz ve amatör kullanıcılarız.

16. herbil

herbil Kıdemli Üye

Seviye:
    Cumartesi günleri çalışıyoruz, Pazar günleri pedallayanlar yok mu ?

Efrahim ÖZCAN bunu beğendi.
  17. murat ağırdilli

Seviye:
    merhaba ileri tarihte değerlendirip proğramımıza alabiliriz pazarı günü binmeyi bence baya iyi olur katılım arta bilir çünkü yazlıklar bitti artık adana içi aktivite ve sağlık çalışması yapmanın tam zamanı

Melike S. Ünver ve sadana bunu beğendi.
  18. sadana

sadana Onursal Üye

Seviye:
    Murat abi dediğininiz gib pazar günü %80 katılım daha fazla olur bende gelmeye çalışırım ama ksımet tabi..kib murat abi..Slm lar...

19. no_education

no_education Kıdemli Üye

Seviye:
    bisikletimi alinca ben de katılırım :)

Ya arkadaşlar bisiklet alacağım. Bana bu konuda yarım edebilecek birileri msnimi ekleyebilir mi? mercin_ozkan@hotmail.com msn adresim.

20. murat ağırdilli

Seviye:
    selam adanada adliye karşısında dedeoğlu bisiklet mağazası arasında dağ bisiklet var ibrahim ismi orda her keseye uygun bisiklet bulabilirsin