Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Adana dan selam olsun

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında tolgahansaygili tarafından paylaşıldı.

1. tolgahansaygili

tolgahansaygili Üye

Seviye:
    merabalar Tolga ben 22yaşındayım Adana Ceyhanlıyım...cocukluktan bu yana sürüyorum bisikleti Antalyada ünide okurken son dönemde aldım İlk defa biniyor gibiydim :) Antalya da çeşitli gruplar vs hele hele de çok değerli kişiler tanıdım yokluklarını burada çekiyorum Ceyhan hapishane gibi Antalya ne güzeldi :) Kaskla bir çıkayım şu ceyhanda dedim kimisi bağırdı kimisi küfür etti Türist sanarak buranın insanını kötülemiyorum ama sağdan soldan gelenle dolu şimdilik 3 kişi var burda bu mtb tarzı bisikletleri olan bende bunlardan biriyim ...genelde tek çıktım İki Adana Ceyhan bir kere kozan ceyhan .. bir kerede toprakkale ceyhan arasıyaptım...eğer havalar düzelirse Maraşa kadar gitmeyi düşünüyorum.. günü birlik... neyse başka hikayeler sorunlarım olursa görüşmek dileğiyle... herkes kendini tanıtmış bende geri kalmayım dedim :):)

Bisikletli Gezgin bunu beğendi.
  2. OsmanBayraktutan

OsmanBayraktutan Aktif Üye

Seviye:
    HOŞGELDİN , kask takdık diye üstümüze atlayanları gördük biz :) Orası yine iyimiş , ama her halde kültürsüzlükten ya da cahillikten kaynaklanan bir şey ve bunları aşacağımızı da hiç sanmıyorum açıkçası , iyi pedallamalar..

3. mehmet güver

mehmet güver Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    ya holanda dan bir fotoğraf karesi göstermek lazım onlar
    aalesef bizde yok bu kültür:)

4. Bilal Öz

Bilal Öz Aktif Üye

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Benzer sıkıntıları ben İstanbul un göbeği Fatih te yaşamıyor değilim dostum, inşallah bu zihniyetten kurtulacağız.

5. mehmet güver

mehmet güver Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    hollanda da başbakan bi defa abdullah gülle görüşmesinde bisikletle geldi.burda bisikletle gelmek aslında çok şeyi ifade edyr. devletin en büyüğü nasıl mesaj göndryr halkına....bizimkiler kasıntı, kibir vb iğrenç insanlık dışı bazı vasıfları olduğu için bırakın bisiklete binmeyi ellerinden gelse limuzin isteyecekler.

6. mehmet güver

mehmet güver Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    tolga kardeş bende adanalıyım ve işe bisikletle gidip gelyrm.eğer hafta sonları gezelim dersen sana takılabilirim.önce bir tanış oluruz :)sonra pedallarız.yalnız gezmekle grup halinde gezmek arasında dağlar kadar fark var.:)selametle......

7. Çağlayan

Çağlayan Onursal Üye

Seviye:
    merhaba hoşgeldiniz..

iyi bayramlar..

8. Sehzade43

Sehzade43 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Aleyküm selam. Hoş geldin.