Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Adana da ,Kron satan bir yer olma ihtimali var mı?

Konu, 'Kron' kısmında fulham tarafından paylaşıldı.

1. fulham

fulham Forum Demirbaşı

Adı:
    Mustafa
    Seviye:
    belki bilgisi olan vardır

2. sönmez

sönmez Kıdemli Üye

Seviye:
    2006 yılı için yok.2007 de olacak.

3. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Fulham, bu konuda Yeşil Bisiklet ve Velespit ile irtibata geçebilirsin.

4. fulham

fulham Forum Demirbaşı

Adı:
    Mustafa
    Seviye:
    Adanadayım. burada bisikletleri görmek istedim.trek 4900 filan alacak olsam sorun olmaz. istanbuldan alabilirim trek firmasına güvenimden zaten.ama kron a görmeden karar vermem.
    gerçi trek i istanbuldan alacak olsam kredi kartı problemi çıkacak bu defataksit yaptırarak alabilirim kredi kartına. adanada trek satan bir yer de yok. istanbul a da benim gitmem zor :) neyse bir yol bulmaya çalışacaz.

5. sönmez

sönmez Kıdemli Üye

Seviye:
    Trek firmasının güvenilir olduğu konusunda kesinlikle sana katılıyorum.Ben Kron için ve diğer firmalar içinde aynı şeyleri düşünüyorum.Kron bisikleti ele alırsak satış yapan bayiler arasında Yeşil Bisiklet ve Velespit te var.Bu firmalar bu güne kadar kaliteden ödün vermeden buralara geldiler.Güvenmedikleri hiçbir ürünü mağazalarına koymadılar.Hatta forum'un bir yerinde göbeğinden ses geldiği için şikayetçi olan ve göbeğinin değiştirilmesini isteyen bir arkadaşımıza Gürsel beyin cevabı"bisikleti bize gönderin size yenisini verelim" şeklindeydi.Bunlar çok önemli şeyler bana göre.Bu yüzden kron bisikleti için rahat olarak alabilirsin.Görerek alman konusunda insiyatif tamamen sana aittir.

6. hdeveci

hdeveci Forum Bağımlısı

Seviye:
    arkadasim Sadece Sunu Diyeyim Tabiki Gorerek Almak Daha Baska Ama Bence Kron Renk Olarak Gerci Bazikisilerin Yazilarini Okudum Neden Tek Renk Deniyor ,ama Siyahta Bir Baska Guzel Duruyor :) Kron Dayanikli Bisiklet Mis ,mis Diyorum Henuz O Zevke Ulasamadim Surus Acisindan :)arkadaslar Soylemisti Fiyat Acisindan Buyuk Fark Var Diye Trek Veya Coratte Ile Ama Dayaniklilik Ve Performans Olarak O Denli Farklar Olmadigini Veya Muhakkak Vardir Ama Onuda Fiyati Kapatiyor:) Onun Icin Kron Bence Baya Duzgun Ve Bayada Hos Bir Goruntuye Sahip Bakkala Giderken Bile Kask Eldiven Gozluk Unutmayin

7. tito

tito Aktif Üye

Seviye:
    yazacağım şey konuyla ilgili değil, ancak sanırım bir şekilde, bu yazıları üzerine yazdığımız ortamdaki bir hatadan dolayı olsa gerek (diye düşünüyorum), virgül ve noktalar belli olmamış. imza bile yazıya yapışmış. o nedenle ben bu yazılanlardan birşey anlayamadım.

dedim ya, bu yazdığım, konuyla uzaktan yakından ilgili değil. ama, hata düşündüğüm sebeptense, yöneticiler bununla ilgilenebilirler mi lütfen?

8. hdeveci

hdeveci Forum Bağımlısı

Seviye:

9. hdeveci

hdeveci Forum Bağımlısı

Seviye:
    konuyla Ilgili Olarakta Sunu Diyebilirim Adanada Kron Alabilecegin 2 Adet Yer Var Sanirim,almis Oldugum Kron Bisikletin Garanti Belgesinde 2 Adres Mevcuttu Adanayla Alakali.
    Tesekkurler

10. sönmez

sönmez Kıdemli Üye

Seviye:
    O adresler Adanadaki Kron servislerinin adresleridir.Şu an için Adanada Kron Bayii bulunmamaktadır.

hdeveci bunu beğendi.
  11. zorba11

zorba11 Yeni Üye

bende adanalıyım ve bir bisiklet almayı düşünüyorum (((((((((2006 yılı için yok.2007 de olacak.))))))))))) peki sonmez kardeş kronun bayisi açılacakmı???????