Adamın beyni boş çıktı!

Murat EVGİN

Forum Bağımlısı
Tepki
955
http://i194.photobucket.com/albums/z269/muratevgin/beyinbb.jpg

Adamın beyni boş çıktı!

Fransa'da, bacağındaki ağrılar nedeniyle doktora giden bir memurun beyninin hem küçük, hem de 'içinin boş olduğu' ortaya çıktı.

İsmi açıklanmayan 44 yaşındaki memurun beyin boşluğunun çok büyük olduğu görüldü. Ayrıca, kafatasının ortasında kalan bu boşluğun büyüklüğü nedeniyle beynin, kafatasının iki yanına yapıştığı tespit edildi.

Doktorlar, henüz 6 aylıkken beyinde su toplanmasına neden olan bir hastalık geçiren memurun beyninin yeterince büyüyememiş olabileceğini belirtti. Uzmanlar, memurun IQ'sunun 75 olduğunu bunun genel ortalamanın sadece 10 puan altında olduğunu vurguladı.

Kaynak Superonline.

Scudo

iso.54

Daimi Üye
Tepki
63
İsim
ismail
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Gerçekten çok ilginç ya... Nasıl yaşıyo acaba merak ettim... Fizyolojiyi etkileyen eksiklikler varmı acaba....

Aklıma da homer geldi yaaaa........ Homer'in da bu adamdan aşağı kalır yanı yok..... :D :D

http://www.resim-yukle.com/thumbs/315073homer-simpson-wallpaper-brain-1024.jpg

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
İnanılmaz...:eek: Üzücü amaaa bir o kadarda ilginç.İsminin açıklanmaması insani bir davranış olmuş...

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Enteresan bir durum. Ama ben Türkiyede bunlardan çok görüyorumm.. Araştırmaya gerek yok direk belli oluyor :) ...

Volkan Çağlar

Forum Demirbaşı
Tepki
384
:eek: :eek: :eek: İlginç.Nasıl olur bu yav.Demek ki beynin büyüklüğü zekayla doğru orantılı değilmiş:D :D

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
hani "beyinsiz" diye bir hakaret var ya bu adama söylediğinizde bence hakaret olmaz:D

hulyaars

Forum Demirbaşı
Tepki
222
Normal beyne sahip pek çok insanın beyni atılken, boş beyinle normal zekaya yakın olunması enteresan.

• Beğen
Tepkiler: Ozan Güven

papilloniac

Daimi Üye
Tepki
78
boyuttan ziyade kıvrım sayısının iş gördüğünü ispatlayan bi örnek...

Nevzat KÖSEOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
593
abi o kafa tasını içinde su mu var havamı var ne var ben onu merak ettım madem boş içinde kesin bişe olcak dimi