Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

actioncam tavsiye

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında Roux tarafından paylaşıldı.

1. Roux

Roux Cyclocross Lobisi Onursal Başkanı

Adı:
    Taha KK
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,

3 haftaya yakın süredir Dikmen-Odtü arası okula bisikletimle gidip geliyorum ve günlük minimum 40 km yol yapıyorum. Nerdeyse her gün yaşadığım laf atma olaylarına ve son bi haftadır yaşadığım 2 fiziki müdahele sonucunda biraz da babamın da ısrarıyla kaska yada kadroya takılabilcek bi kamera arayışına girdim. Daha önce açtığım konularıma baktıysanız yine alışverişi amerikadan yapacağım. Yaptığım okumalar-araştırmalar sonucu sony hdr-as100v modelinin yarı fiyat olmasına rağmen gopro 3 black modelinden daha kaliteli görüntü ve ses kaydı yaptığını öğrendim. Ayrıca gps ve kamera titreşim silme vb teknolojiler de hoşuma gitti. Fiyat yarı olmasına rağmen 250dolar ki tr deki fiyatı 1500 olduğuna bakarsak bayağı uygun ama yine de biraz bütçemi zorladı. Sizin önerileriniz var mıdır, nelerdir?

2. suat akman

suat akman Onursal Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Bir suru arastirdiktan sonra cok cazip bir indirim kampanyasi denk geldigi icin ROLLEI marka action cam aldim. Konuyu alttaki linkten inceleyebilirsiniz. Bu markanin daha alt ve farkli ebat/goruntu kalitesindeki modelleri cok daha uygun fiyata satiliyor.
    Bu arada uygun fiyat kalite acisindan en cok SJ 4000 ve SJ 5000 populer olarak tartisiliyor...

http://www.bisikletforum.com/f23/action-cam-rollei-5s-wifi-144579/

Bu da en son yagmur sonrasi cektigim kayıt linki. Titresim, ses, sure ve kalite acisindan bence iyi :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 4 Ocak 2015
  3. Bahadır Gürel

Bahadır Gürel Onursal Üye

Adı:
    Bahadır Gürel
    Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
  4. Roux

Roux Cyclocross Lobisi Onursal Başkanı

Adı:
    Taha KK
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Sizin incelemenizi okumuştum hocam, ürün gerçekten çok güzel ses,görüntü kaydı olarak. Ama fiyat olarak dediğim gibi benim istediğimden tuzlu. Sony de mesela kask ve kadro aparatları geliyor ve ekstrasına da pek ihtiyacım yok gibi. SJ modelleri de gece çekimlerinde hiç iyi değiller yorumları geliyor, youtube kayıtlarında da belli oluyor. Benim ilk olarak odaklandığım konu zaten güvenlik meselesiydi bir olay sonucunda kamera kayıtları, plaka okuması tarzı olaylar. O yüzden onu da silmiştim kafamdan

suat akman bunu beğendi.
    Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 4 Ocak 2015