Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Açtığım konu silindi...

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında YasirPeynirci tarafından paylaşıldı.

1. YasirPeynirci

YasirPeynirci Yeni Üye

Seviye:
    Bugün öğlen saatlerinde bisikletimin fotoraflarını ve açıklamasının bulunduğu konu 2 saat sonra ortadan kayboldu bunun sebebi nedir? Konu ismi Hurdadan hayata...

Bora bunu beğendi.
  2. orkun tulu

orkun tulu Forum Demirbaşı

Seviye:
    sadece tahmin bildiriyorum: resimlerin boyutlarının büyük olmasından olabilir

geotechme ve Bora bunu beğendi.
  3. Sercan Sözer

Sercan Sözer Forum Demirbaşı

Adı:
    Sercan S.
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Konuyu düzgün açmazsan tabi silerler.Kontrol et ne yanlış onu düzelt öyle aç.Moderatör arkadaşların işi çok biraz da kendimiz yardımcı olalım.

4. YasirPeynirci

YasirPeynirci Yeni Üye

Seviye:
    Resimler küçük boyuttaydı ve tıklayınca ayrı sayfada büyütülerek bakılabiliyordu yazida sade bir dil büyük küçük harfleri düzgün hatta imla kurallarına bile uygundu.Ayrıca aşalama veya iğneleyici bi uslubta yoktu.Zaten bisikleti göstermek amaçlı açılmış bir konunun uygun olmasına rağman ortadan kaybolması moralimi bozdu yorumlarınız için teşekkür ederim fakat ben tam bir yanıt bekliyorum...İyi forumlar...

5. Serden Us

Serden Us Onursal Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    İşte sorun da burada zaten:

Fotoğrafların küçük boyutta (thumbnail) olmaması gerekiyor. 800x600 pikselle direkt sayfada görünür şekilde verseniz yayınlanacak.;)

6. YasirPeynirci

YasirPeynirci Yeni Üye

Seviye:
    Hadi yaa onun için 2 saat uğraştım yapamadım.Yayınlıyamıyacağız demekki sağlık olsun forumun son geldiği durum pek iç açıcı değil zaten dışardan takip etmeye devam en iyisi.Bilgilendirme için teşekkürler...İyi forumlar...

7. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:
    Yapamayacak bir şey yok aslında. Thumbnail linki yerine aynı sayfada bulunan direck linkini kopyalayıp kutucuğuna tıkladıktan sonra açılan pencereye linki yapıştırıyoruz. Yüklemeden önce de " otomatik boyutlandır " seçeneğini işaretleyip uygun olan ölçüde küçültüyoruz fotoğrafları. Bu kadar basit bir işlem. Forumun son geldiği durumundan kastınız nedir? Neymiş forumun son geldiği durum? Daha tertipli, daha düzenli bir forum için getirdiğimiz uygulamalar, yaptırımlar sizin gözünüzde iç açıcı bir durum gibi görünmüyorsa bir şey diyemiyorum.

8. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Mesaj Adedi : 34
    Puanı :-384.

Kurduğu Cümle : Forumun Son Geldiği Durum.

Muzaffer YILMAZ, Kudret Kurtcebe ve Bora bunu beğendi.
  9. Bora

Bora N/A

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Hasim eline saglık ama her uye kayıt olurken aynı zamanda da forum kurallarını okumus ve kabul etmis sayılır..
    Yasin Peynirci de istisna degil. Kurallar da, resim ekleme rehberi de, ayrıntılı ve kolay ulasılır bir sekilde forumda mevcut.
    Forumda binlerce uye var ve her uyeye boyle acıklamada bulunmamız beklenemez.

Bu gibi uyelerin katılımıyla forumun kalitesinde gecici olarak dusme yasansa da, biz de elimizden geleni yapıyoruz.

Kudret Kurtcebe ve gurkankas bunu beğendi.
  10. YasirPeynirci

YasirPeynirci Yeni Üye

Seviye:
    Forumu 2 senedir dışarıdan takip ediyorum ayrıca genel olarak üyeliğimi aktif tutmuyorum üyelik hakkındaki bilgilerle reel kişilerin kimlikleri hakkında tam bir karara varamazsınız.İkinci olarak yaşım sizden çokça küçük ve sizlerde forumdan bildiğim kadarıyla herkesin saygı duyduğu ve benimde saygı duyduyum insanlardansınız.Amacım tartışma çıkarmak veya forumu kötülemek değil ama bir kişi hakkında yorumlarda bulunmanız için önce onu tanımanız gerektiğini düşünüyorum.Mesaj sayısına bakarak benim kim olduğumu veya forumun kalitesini düşürdüğümü düşünüyorsanız elinizden geleni yapın ve üyeliğime son verin.Anlaşılmış olduğumu düşünüyorum...İyi forumlar...