Acımı paylaşan dostlara

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
başınız sağolsun bende bu cumartesi anneannemi kaybettim gerçekten çok zor insan gerçekten kabullenemiyor. sonuçta hepimiz toprağın yolcusuyuz hepimiz birgün öleceğiz yaşımız kaç işimiz ne hiç farketmiyor. ölüm bir nefes kadar uzağımızda. bi yakını ölünce insan daha iyi anlıyor. allah hepimize bu acıya dayanma gücü versin tekrardan başınız sağolsun allah hepimizin mekanını cennet yapsın.

Scudo

ahmetdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
446
Bisiklet
Marin
Allah dayanma gücü,sabır ve ecir versin...:(

• Beğen
Tepkiler: naz34

Süleyman Onur Dülger

Forum Bağımlısı
Tepki
487
başınız saolsun,insan her yakınını kaybettiğinde yaşıyor bu acıyı,zamanla hafifliyor.gerçekten çok üzüldüm.

• Beğen

muratk

Üye
Tepki
3
Başınız sağolsun, çok zor bi durum. Ailemden birini kaybetmeyi düşünemiyorum bile... :(

• Beğen

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
Gerçekten kolay değil Allahsabır versin.Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın.sevdiklerimizin kıymetini bilelim arkadaşlar geçenlerde bende çok sevdiğim eniştemi kaybettim.:(1 hafta içinde o şen şakrak,hızlı hızlı yürümesini çok sevdiğim eniştem rahmetli oldu.Üstelik oğlu şırnakta askerlik yaparken.Gerçekten kolay unutulası olaylar değil.Sevdiklerinize onları sevdiğinizi söylemeyi ihmal etmeyin zira 5 dk sonra kime ne olacağını bilemiyoruz.

• Beğen

cakhiy

Forum Demirbaşı
Tepki
200
başınız sağolsun... gerçekten çok üzüldüm..

• Beğen

cihangil

Forum Demirbaşı
Tepki
57
kusura bakmayın lütfen biraz gec fark ettim acınızı paylaşıyorum mekanı cennet olsun sabırlar dilemekten başka bir şey gelmiyor elimizden sizi cok iyi anlıyorum daha 20 gün önce aynı acıyı yaşamış biri olarak bulunuyorum! 2 grup arasındaki gecen büyük bir kavga sırasında tesadüfen oradan gecen henüz 14 yaşında dünya tatlısı bir kız cocugu:)yegenım kör kursuna yenik düştü :( allah kimseye bu tür acıyı yaşatmasın:( ve o tetige her kavgada macta,zevkine, ve öfkesinde ve dügünlerde yada herhangibi bir nedenle baş vuranları kınıyorum:mad:

cicegimiz soldu:(
sevgiyle kalın

• Beğen