Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ACİLLL!!! Yarın sabah (07.07.2010 Çarşamba) Eskişehir İnönü Havuzlar Gezisi...

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Umut Palabıyık tarafından paylaşıldı.

1. Umut Palabıyık

Umut Palabıyık Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar 20 Temmuzda düğünüm olduğundan ötürü bu yaz çok uzak kaldım turlardan. 1 aydır yok eşyasıydı, yok ev tutmasıydı, boyası, badanasıydı derken 1 gün durmadım. Durduğum ilk günde de hemen bir keyif turu düzenleyelim dedim.

Bu sıkışıklıkta planlı bir gezi olamadığı için üzgünüm ve oldukça geç yazdığım için de çoğu arkadaş göremeyebilir duyuruyu belki ama umarım oldukça çok kişi duyar.

Yarın sabah saat 9.30'da Tülomsaş'ın önünde buluşup İnönü'ye pedallıyoruz. Havuz kıyafetlerini unutmayın

Hüseyin Demirel bunu beğendi.
  2. Hüseyin Demirel

Hüseyin Demirel Kıdemli Üye

Seviye:
    tüh eğer dün akşam saatlerinde yazsaydınız keşke önceden toparlanıp gelirdim ben :(

Umut Palabıyık bunu beğendi.
  3. Barış BİRLİK

Barış BİRLİK Engineer / Archer / Cyclist

Adı:
    Barış Birlik
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    üfff be boyacıoğlundan gittiniz dimi ilanı görsem katılırdım boyacıoğlundaydım ben sabah ıslık öttürdüm ama hızlıydınız :(

Umut Palabıyık bunu beğendi.
  4. Umut Palabıyık

Seviye:
    Evet o taraftan gittik ama ordan gittiğimize pişman olduk. Yol çok bozuk olduğundan ve rüzgar da karşıdan estiğinden giderken çok yoruldum ben. Uzun süredir de bisiklete binmeyince kondisyonu da kaybetmişim. Dönüşte arkadan esen rüzgarla Bursa yolundan döndük ve tekrar keyif aldım bisikletten;)

5. Umut Palabıyık

Seviye:
    Dediğim gibi bizim için de çok ani gelişti. O nedenle duyuramadım. Yoksa ben de çok isterdim daha fazla kişiyle gitmeyi