Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

acill 2 bisiklet arasinda kaldim

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında uras atasoy tarafından paylaşıldı.

1. uras atasoy

uras atasoy Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar öncelikle merhaba bisiklet dünyasına bir an önce katılmak için sabırsızlanıyorum ilk bisikletimi alicam ve arazi ve asfaltta kullanacağım birazda hor kullandığım icin mtb almaya karar verdim. Aklimda 2 tane model var bu arada 2. El alicam butcem ona yeterli salcano.almak istemiyorum. 750-800 civari.bütçem var en.son 850 olur ekipmanlarla ilk tercihim
    ghost se 1150 modeli alan kisi henüz 5 km bile yapmamış bisiklet cok.temiz kocaelinde ozellikleri.18 kadro.boyu.sr suntour xct.masa shimano vites sistemi acera büyük ihtimal 26 jantlar 750 tl
    Digeri sedona 721
    2013 model 16.9 kadro boyu aslinda.bana uygun olan s kadro sram x3 artiricilar x4 vites kollari avid elixir hd fren rst gila masa ghosta göre daha fazla kullanılmış 800 diyor satan kisi en son olarak
    Sizce hangisini almaliyim ben.istanbuldayim sedona da istanbul icinde o yuzden sehir ismi veriyorum. Temizlik mi önemli olan yoksa donanimmi hangisi beni daha iyi.memnun eder bu arada 21 vites kron kullanmistim vites cok yetersiz gelmisti yapacağınız yorumlar icin teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

2. ali katlamaz

ali katlamaz Aktif Üye

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Kadro boyu önemlidir! Sedona' yı alın demiyorum fakat alacağınız bisikletin kadro boyu size göre olsun.

3. Bektaş Duran

Bektaş Duran Sram & Vasalları

Adı:
    Bektaş
    Bisiklet:
    Orbea
    Seviye:
    İçinize Sindiyse Ghost Derim Madem O Kadar Temiz Dediğiniz Kadar Gözünüz Kapalı Gitmeniz Gerekiyor Hor Kullanıcaksanız Doğru Seçim Derim O bütçeye Göre

4. serdargecu

serdargecu Ghost Speedline 7500

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Ghost al keyfine bak...

5. semih_07

semih_07 Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    bence sedonayı al ghostlar hem 21 vites hemde ağır bisiklet.10 gün önce bisikletim çalındı dün http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-ghost-se-1150-173038230/detay/ şu bisikleti alacaktım çocuk getirdi baktım hiç hoşuma gitmedi görüntü olarak iyi ama bisikletten anlayan bir arkadaşım vardı oda para etmez bu dedi donanım olarak vitesler vs kötü dedi.çalınan bisikletim sedona 711 hd idi 24 vites yetmiyordu bana sanada yetmeyecek inan bana o yüzden sedona yı al.