Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Açılan konuların kilitli olması ?

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında mustybulut tarafından paylaşıldı.

1. mustybulut

mustybulut Üye

Seviye:
    açtığımız konuların kilitli olma sebebi nedir ve bir çözümü varmıdır acaba..

şimdiden teşekürler..

2. Murat İçlek

Murat İçlek Bisikletkolik

Seviye:
    Gecen gunlerde spd ayakkabı ılanı koydum ayakkabı numarası belırtmeyı unuttugumu aksam gelen telefonla farkettım duzeltmek ıcın gırdıgımde konu kılıtlıydı . Şimdi yanlış bendemı yoksa 2 . el bolumunde konuyu ınceleyıp ayakkabı numarası belırtılmemıs ılanı o halde yayınlıyan moderatördemi ? İlanımın duzeltılmesını arz ederım cunku sureklı gelen ozel msjlarda ayakkabı numarası soruluyor artı gelen telefonlarda cabası .

3. mustybulut

mustybulut Üye

Seviye:
    ewet kastım 2. el ilan bölümüne verdiğim satılık mtb ilanı..

4. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Bunun çözümü basit, bu mesajı yazana kadar bölüm moderatörü arkadaşlara ayakkabı numarasını belirten bir özel mesaj atsaydınız çoktan ilanınız düzelmişti. Daha etkili bir yol değil mi?

Eğer ki siz de ikinci el ilanınızı açmazdan evvel 2. el bölümü kurallarını okumuş olsaydınız (ki okumuş olduğunuz varsayılır aslında) bu soruyu sormanıza hiç gerek kalmazdı.

Hasan Çağri ve Bülent ÖZER bunu beğendi.
  5. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    İlanınızı ben onayladım herşey tamam sadece ayakkabı numarası eksikti,nasıl olsa özelden iletişim kuralacağı için özelden yazan onu da sorar dedim kısaca sadece numara için ilanı açmamak istemedim ,ama yazdığınıza bakınca bunda bile kabahati bizde bulmuşsunuz o halde bundan sonra ilanların eksiksiz olmasına dikkat edelim ,ilanda her eksiği olanada özelden yazıp uyarmak zorunda değiliz,nasıl ilan verileceği ,örnek satış ilanı forumda belirtilmiş ayrıca ilanın düzeltilmesini arz etmişsiniz ama yine ayakkabı numarasını yazmamışsınız, bu gibi durumlarda ilan sahibi eleştiri yerine bizimle iletişim kurmalı gerekli düzeltmeyi talep etmelidir.

Cihan ÜRÜT bunu beğendi.
  6. Murat İçlek

Murat İçlek Bisikletkolik

Seviye:
    Ben herzaman dogruya dogru yanlısa yanlıs dıyen bırıyımdır .Bi yanlışın peşinden sonuna kadar gıden tiplerden asla olmadım. Yazdıgım mesajı ve verdıgınız cevapları okuyarak gercekten hatalı oldugumu anladım . Ozur dılerım arkadaslar bırdahakı sefere daha dıkkatlı olucagım saglıcakla kalın . İlginiz alakanız için teşekkürler

7. mustybulut

mustybulut Üye

Seviye:
    Eğer ki siz de ikinci el ilanınızı açmazdan evvel 2. el bölümü kurallarını okumuş olsaydınız (ki okumuş olduğunuz varsayılır aslında) bu soruyu sormanıza hiç gerek kalmazdı.[/QUOTE]

okumuş olmama rağmen soruyu sormama gerek kaldı..

keşke sizde kelimelerinizi ve forum hakkındaki bilgilerinizi ,
    soruyu cevaplamak için kullanmayı tercih etseydiniz..
    böylece bana ve benim gibi konusu kilitli olan çok sayıda arkadaşa yardımcı olmuş olurdunuz..

çünkü ben ikinci el bölümünü açtığımda azımsanmayacak kadar çok sayıda ilanın kilitli olduğunu gördüm ve o yüzden bu konuyu açmanın birçok kişinin işine yarayacağını düşündüm..

bu forumda bana yarar sağladığı için çok fazla zaman geçiriyorum ve bundan keyif alıyorum..
    faydalı olma sırası bana geldiğindede, faydalı olmak adına her fırsatı değerlendiririm..

8. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Biliyor musunuz, ben hala 2. el bölüm kurallarını okumadığınızı düşünüyorum. Çünkü orada açılan tüm ikinci el ilanlarının moderatör onayından geçtikten sonra kısa sürede kilitleneceği, ilanların altına yorum yazılamayacağı vb. ibareler yer alıyor ki bu da neden (azımsanmayacak değil) tüm ilanların kilitli olduğunu açıklıyor.

Neden direk yanıt vermediğimi ama böyle bir tavsiyede bulunduğumu da açıklayayım hemen de ukalalık yaptığımı falan düşünmeyin.
    Bisiklet Forum'un binlerce üyesi var, bir çoğunun aklında da sitenin temel işleyişiyle ilgili, aslında yanıtları çok basit olan sorular oluyor. Sizin sorduğunuz soruyu biz geçtiğimiz 1 ay içerisinde onlarca kez yanıtladık. Sonra farkettik ki bu tür genel sorular yanıtlamakla bitmiyor. Biz de en azından diyoruz ki kuralları okuyun, kuralları okuduğunuzda gelecekte aklınızda oluşabilecek muhtemel soruların da yanıtlarını belki bulmuş olursunuz, bu da hepimize zaman kazandırır.

9. Servet Gungoren

Servet Gungoren Kıdemli Üye

Seviye:
    ben böle bi forum yönetimi görmedim hiç soru bile cevaplama zahmetine girmezsiniz ikinci el bölümünde kişilerin kendi ilanını sürekli düzenleme seceneği verilmeli bence hem siz uğraşmazsınız hem biz-ben değişiklik yapıcam zaman gider yaparım değişikliği çokmu zor sunu yapmak bu bir öneridir.

10. Servet Gungoren

Servet Gungoren Kıdemli Üye

Seviye:
    forum kurallarında göremedim ama ilan güncelleme süresi nedir + ilan güncellme için bir sistem getirirmisiniz ? 1 tıkla tekrar güncel olma işlemi gibi