ACİL,yardıma ihtiyacım var dişli sıyırması konusunda..

Tepki
0
arka göbeğimdeki dişli sıyırması nedeniyle bozulan dt swıss onyx flıber'ımın yedeği dt swıss TÜRKİYE disribitöründe bulamadığım için arka göbeği değiştirmek istedim, fakat..göbek 28 delik ve 28 delik göbek yine yok.( set bontrager tubelesstir).sizde veya tanıdığınız kişilerde bulabilir miyim? tekerlek sorunumdan dolayı bisiklete binemiyorum..bir de eğer 28 delik göbek bulamazsam ,yerine 32 delik göbek bulup 28 delik janta monte edebilir miyim?bu arada bu nasıl distribitörlüktür anlamadım yani bu kadar ürün satılıyor ve yedeği yok insanları mağdur ediyorlar nasıl temin edebileceğimizi sorduğumuzda ise kişiye özel sipariş verilebileceğini ve fiyatının da ona göre olacağı söyleniyor..yardımcı olursanız çook sevinirim.zamanızı çaldığım için de özür dilerim ..herkese iyi günler.. bol ve mutlu pedallar...

Scudo

phrygian

Halaybaşı
Tepki
559
İsim
Ali Burak
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
ben de buna yakın bir sorun yaşadım ve 32 delik göbeği 28 delikli janta taktım, şu an bir sorun yok gibi örgüde de sıkıntı olmadı ama daha iyi anlayan birileri yardım ederse daha iyi olur. en azından görsel olarak hiç bir farkı yok, onu söyleyebilirim.

Tepki
0
dt swıss onyx modeli göbeğin freehub kısmını easton c1 v1 xc 2 model freehub'la değiştim.gayet güzel oldu...

ilkcan çağdaş

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Arkadaşlar 28 delikli göbeğe 32 delikli jant veya 32 delikli göbeğe 28 delikli jant takılmaz.
Jant tellerinin akort ayarı yapılmasındaki neden;dengesiz tekerlek dönüşü olduğunu düşündüğünüzde sizin uygulamanızda ciddi bir hata vardır.
İlerdeki kullanım şartlarınızda jant ve/veya göbek değişimi yaşayabilirsiniz.
Normali 32 delikli jant ve göbek veya başka tipler olmalıdır.