acil yardım ve yorum lütfen

steelheart

Üye
Tepki
0
Cembio 26Jant Shimano 21 Vites Çift Amortisörlü Bisikletin ikinci eli ne kadar eder???
bu linktekinin biraz daha bakımsızı

(link)

ben hiç anlamam, işten anlayan birileri acil yorum yazarsa sevinirim. lütfen yorum yazmadan geçmeyin pls

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
valla bana kalırsa o bisikleti alma en azından ortadan amortisörlü alma bi süre sonra yük olarak gelecektir ;)

kaan

Forum Demirbaşı
Tepki
50
@steelheart75ytl civarı bişey eder 2.eli.Bence bütceni biraz daha yükselt ve biraz daha iyi bişeyler al.Bu işini 3-5 ay görür sonra her tarafı sorun çıkarmaya başlar.

Saygılar...

steelheart

Üye
Tepki
0
yapılan yorumlar yön veriyor herkese teşekkürler ama 44 kişi okumuş 3 kişi yorum yapmış. arkadaşlar altı üstü iki satır yazın. ama yine de yazın. uygun fiyatlı ne alınabilir onlardan da bahsedin. en uygun bütçeli güzel bi bisiklet ne olur markası modeli. ikinci el önerir misiniz. nerden bulunur izmirde. bu tarz şeyleri de belirtin. ama yazın nolur klavye parmaklarınıza yapışmaz korkmayın :)
saygılar

Ahmet ERTAN

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
Scott
selam:
bence bir akrabana hediye ben öyle yapardım cünkü forumdaki üyelerin hepsinde kalite bisikletler var bu insanlarda o ayarda bisikletlere bakar ve deger belirtir inan senin bisikletinin değeri 50-100 arası eder..vede kimse almazz
çünkü yenisi 180 ytl
ben illede binecem diyorsan jantlar ve üzerindeki lkomponentler işine yarar ona iyi bir kadro ve amortisorlü maşa ile degerini arttırabilirsin..... hoşçakal

steelheart

Üye
Tepki
0
yok hayır ben bisiklet alıcam da bunu bulmuştum ama almaktan vazgeçtim. daha iyi bişey almak için bekleyeceğim:)

vandamme

Üye
Tepki
4
bende cembio nun arizona modeli var 21 vites 160 ytleye aldım
3defa dişli değiştirdim on amartisör bozuldu ön ve arka jant devamlı akart oluyordu bıktım yeni jant seti alım pedallar kısa sürede çatladı ve kırıldı çamurluk ve koltuğu bile kırıldı gövde hariç herşey değişti 200ytl daha masraf yaptım şu an iyi sayılır ucuz her zaman pahalıdır.

runaway

Üye
Tepki
0
çift amörtisörlü su borusundan yapılmış bisiklete binmeni tercih etmen birazda biriktirip borla felan alsan 1 yıl sonra bana dua edersin

_kartal_

Forum Demirbaşı
Tepki
207
bu bisikletlere binilmez
bunlar para da etmez
sen biraz bütçeni zorla ve en azından sedona borla yada kron xc500 al derim

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
bu konu hortlatma meselesi son günlerde komik boyutlara vardı, hadi hayırlısı