Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ACİL YARDIM TELEFONU Üyelerimizin hizmetinde

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında ümit_levent tarafından paylaşıldı.

1. ümit_levent

ümit_levent Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bisikletliler Derneğinden bir ilk, üyelerimize yepyeni bir hizmet daha sunuyoruz.
    ACİL Durumlarda ( Kaza, yaralanma, rahatsızlanma, ve benzeri hallerde ) üyelerimizin ACİL YARDIM ve Destek ihtiyacını karşılamak üzere yepyeni bir hizmet başlatıyoruz.

Kaza durumunda üyelerimizin ihtiyaç duyabileceği her türlü desteği sağlayabilmek amacı ile kurulan sistem ACİL YARDIMA İhtiyaç duyan üyelere danışma ve yardım desteği sağlamayı amaçlıyor.

Örnek 1 = Ormanda bisiklet turunda yaralanan üyemizin ACİL YARDIM telefonuna yapacağı müracaat ile Dernek ACİL YARDIM Ekibi ve Gerekirse AKUT ekiplerindende destek alınarak üyenin yardımına gidilmesi gibi

Örnek 2 = Trafikte aracın çarpması sonrası yaralanan ve bisikleti hasar gören üyemizin ambulansa bindirilirken dernek ACİL YARDIM telefonuna yapacağı çağrı ile olay yerinden bisikletinin güvenli bir yere alınması için yardımcı olunması gibi

Örnek 3 = Üyemize Çarpıp kaçan ancak plakası tespit edilen araç için kanuni olarak ne yapılması gerektiği hususunda Avukat ve danışma ihtiyacında bulunulması halinde,

Örnek 4 = Üyemizin Ormanda kaybolması halinde

Örnek 5 = Tek başına geziye çıkan üyemizin Ormanda veya şehirde rahatsızlanması halinde

Ve bunlar gibi ACİL DURUMLARDA üyelerimin yardımına koşabilmek amacı ile kurulmuştur.

Sistemden yaralanmak için Bisikletliler Derneği üyesi olmak şartı aranır ve arayan kişiden üye kart numarası bilgisi istenir.

Sistemin test çalışmaları sürmekte olup 2 Mart 2008 Pazar gününden itibaren faaliyete geçecek olan sistem şimdilik Temsilciliğimizin olduğu il ve ilçelerdede hizmet verecektir.

BİSİKLETLİLER DERNEĞİ ACİL YARDIM VE DANIŞMA TELEFONU : 0530 - 401 69 69 ( Üye kartlarında yazılı olacaktır.)
    Bisikletliler Derneği üyelerine duyurulur.

özlü, simplonmurat, enis57 ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  2. Levent Temiz

Levent Temiz Kıdemli Üye

Seviye:
    çok güzel örnek bir uygulama, tebrik ediyorum, başarılar dilerim :in:

ümit_levent bunu beğendi.
  3. ümit_levent

Seviye:
    sadece bisikletliler dernegi üyeleri için gecerlidir. ama isterseniz sizde dernege üye ola bilirsiniz. fahri ve asli üyeliklerimiz devam etmektedir. ayrıntılı bilgiyi derneği mizin sitesinden ulaşa bilirsiniz.

Levent Temiz bunu beğendi.
  4. temucin90

temucin90 Onursal Üye

Seviye:
    çok güzel bir uygulama. sizleri tebrik ediyorum...

5. ümit_levent

Seviye:
    bisikletliler derneği olarak bizlerde sizlere teşekürederiz.

temucin90 bunu beğendi.
  6. simplonmurat

simplonmurat Forum Bağımlısı

Adı:
    Murat ALTINCAN
    Bisiklet:
    Simplon
    Seviye:
    Gerçekten ayakta alkışlanacak bir uygulama.Umarım bu uygulamanızda başarılı olursunuz.Ve inşallah bu ekibe hiç telefon gelmez.

Tekrar tebrik eder,çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Murat ALTINCAN

7. ümit_levent

Seviye:
    teşekürederiz sagolun