Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Acil Yardım (SHİMANO)

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında fecredall tarafından paylaşıldı.

1. fecredall

fecredall Forum Demirbaşı

Seviye:
    Arkadaşlar benim aynakol,arka aktarıcı vites felan filan herşey SHİMANO ama sadece rublem hero diye duylmamış bir marka sizce onuda SHİMANO mu yapsam zararı olur mu ? Bir kaç arkadaş olur dedi ama sizinde fikirlerinizi alıyım. Çünkü en kısa sürede değiş yoksa öbürlerini de çok kötü etkiler dediler..

2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Sadece Shimano dedigin icin Shimano TY serisi diye ele aliyorum. Degistirirsen sadece sorun cikarma riskini en aza indirmis olursun, diger dislinin kalitesi ise biraz sansa kalmis. Genelde problem cikartirlar, parcalarda birbirine uygun asindigindan, bozuldugunda degistirirsen bu sefer zinciri de degistirmek zorunda kalabilirsin. Veya tutukluk yapan ruble zincirine ve/veya arka attiricina zarar verebilir.

Anlayacagin kesin zarar verir denemez, ancak degistirmek de bir guvenlik onlemi olarak gorulebilir.

fecredall ve Barış Çalışkan bunu beğendi.
  3. fecredall

fecredall Forum Demirbaşı

Seviye:
    Pekala, tavsiyenizi dikkate alacağım...:)Sağolasın..Birde para yetiştirebilsem...:(

4. atillasayan

atillasayan Yeni Üye

Seviye:
    sizlerden bir ricam var. shimanonun tüm vites sistemlerini en düşükten xtr'ye kadar kalite sıralamasını yapabilir mi biri bana?