Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Acil Yardım Salcano vb.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında hozcanak tarafından paylaşıldı.

1. hozcanak

hozcanak Yeni Üye

Seviye:
    Merhabalar,
    Eşim ve kendim için 2 tane bisiklet almak istiyorum. Kullanım amacımız arada bir aksamları ve hafta sonları bi iki tur atmak. çift amartisörlü Pegasus extreme davlinn alacaktık ama sonra formlarda tek amartisörlü aliminyum kasalı alın diyorlar ve kafam karıştı. Birde boy ölçüsü önemliymiş felan derken hepten şaşırdım bisikletmi alıyoruz elbisemi :)
    ben 180-185 boylarındayım
    eşim ise 175 civarında
    Eşim için salcano mountaineer düşünmüştüm ve fiyatıda cok uygun
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=19131&productid=sporsal2905
    hatta kendim için bile düşündüm ama birisi boyları 14" demiş sanırım biz veya hiç yoktansa eşime alsam kullanabilirmi rahat!
    Bende kendim için Salcano NG 650 veya Ümit evulation alsam veya eşim içinde evulationun bayanından mı alsam.
    Bütçemiz sınırlı o yüzden pek yukarlarada çıkmıyoruz. lütfen yardım edini....:dua:

2. hozcanak

hozcanak Yeni Üye

Seviye:
    kimse yardım etmeyecekmi?? :(

3. imhoteb

imhoteb Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Salcano mountaineer 2 gün önce elime geçti aynı siteden almıştım ben de ben 1. 60 boyundayım bana tam oldu diyebilirim ama sele borusu biraz küçük geldi yakın zamanda değiştireceğim. Eşiniz için uygun fiyatlı ve alüminyum kadrolu olarak salcano nun NG 650 modelini öneririm.Hatta ikiniz de birer NG 650 alın siz seleyi yükselterek kullanırsınız eşiniz de yükseltmeden kullanır.Ümit i ve çift amortisörlü bisikletleri tavsiye etmem.Çift amortisörlü bisikletlerle en ufak bir yokuşta bile çok efor sarfeder yokuşu çıkamazsınız bile ayrıca çift amortisörlüler çok ağır olur.

hozcanak bunu beğendi.
  4. hozcanak

hozcanak Yeni Üye

Seviye:
    ya ayıp olmazsa sele derken neyi kastediyoruz :(
    ng650 bayan modeli yok zaten değilmi? Peki hangi renkleri mevcut acaba heryere baktım 2 tane internetten bisiklet satan yer var onlarda aynı şirket sanırım sadece değişik web sayfası yapmışlar.

bu modelden iki tane al diyorsun yani dimi?

5. imhoteb

imhoteb Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    sele derken oturduğumuz bölümü yani oturağı kastediyorum Ng 650 nin bayan modeli yok olmasa da olur bence çünkü eşiniz uzun boylu renk olarak siyah ve mavi seçeneği var ama siz seçemiyorsunuz hepsiburadadan alınca ellerinde hangi renk varsa onu gönderiyorlar siyah olanını yakından görmek için forumun salcano bölümünde bir abimiz uzun uzun anlatmış oraya bakmanızı tavsiye ederim dediğim model de koyduğunuz fotodaki model ayrıca alırsanız hepsiburadadan almanızı tavsiye ederim

hozcanak ve celil.mayaoglu bunu beğendi.
  6. Aykut Subaşı

Aykut Subaşı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Kendinize Sedona Borla,eşinizede Borla Lady.