Acil Yardım Merida 200-D Arka Frenden Ses Gelmesi.

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Arkadaşlar Merhaba,

Başlıkta da belirtmiş olduğum gibi merida 200-D model bisikletimin arka frenini sıkınca acayip bir ses geliyor. Bisiklet henüz yeni ilk sürüşümü 19 Mayıs'te 36 km olarak yapmıştım. O zaman off-road bir yola girdim toprak ve taş karışımı gibiydi ve bayagı sarcısı bir yoldu. yokuış aşağı idi hızla inmiştim.

4 gün önce tekrar bindim bisikletime ve yolda giderken ilk arka freni sıkmamla beraber bir ses gelir gibi oldu acaba bana mı öyle geldi diye düşündüm çünkü bisiklet yeni fazla bir yol da yapılmadı tekrar freni sıkınca ses gelmeye başladı. Bu akşam da kardeşim bisikletle çıktı dışarı geldiginde abi arka freni sıkıcna acayip bir ses geliyor dedi bana.

Uyuz oldu markadaşlar. Acaba disk mi yanaştı noldu ki ?Diyarbakır'da disk frenden anlayan bir servis oldugunu sanmıyorum. Yardım ve fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Scudo

denizdeniz

Üye
Tepki
8
@psychologicalmaniac

ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN :s
PEK BİR BİLGİM YOK AMA BEN DE O BİSİKLETTEN ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM TAVSİYE EDER MİSİN ?

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Yok mu kimse arkadaşlar öneride bulunabilecek kimse ?

acaba mesajalrı ben gece geç saatte veya sabah da çok mu erken yazıyorum !! :)

adem dagdelen

Daimi Üye
Tepki
46
Bisiklet
Scott
kardesım korkulacak bırsey oldugunu sanmıyorum asırı tozlanmadan dolayı balatalar otuyordur yada balatanın ıcerısıne kucuk tas parcacıgı olabılır o bolgeyı su ıle yıka gecer kolay gelsın

• Beğen
Tepkiler: İbrahim Aslanhan

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
@adem DAGDELEN

Tamam, akşam işten sonra deneyecem. Teşekkür.

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Tecrübeli dostlarım sizlerin de yorum ve deneyimlerinizi rica edecegim. Sevinirim :) yardımlarınız güzel olacaktır.