Acİl yardim lazim lÜtfen....

Tepki
2
Bisiklet
Sedona
arkdaşlar hayatımda ilk defa uzun süreli bisiklet kullancagım ve bu sayenizde oldu cok saolun bu forumdan cok bilgi öğrendim. kendime şehir tur bisikleti almaya karar verdim.sedona 325 te karar kıldım yarın siparişini vereceğim.bu bisklet uygunmudur.satıcıyla görüştüm (ankara performans bisiklet) boyumun 182. bacam boyumun 85 cm olduğunu soyledim.325 modelin beden olarak 21 gönderebileceklerini soyledi.ama ben formda bana uygun beden ölçüsünün 58-60 cm olduğunu belirlemiştim.sedona tur bisikletlerinde beden ölçüsünün 19-20-21 olarak belirtildiğini soyledi.bu doğrumudur.aklım karıştı.

Scudo

Celalettin aktaş

Daimi Üye
Tepki
19
Bisiklet
Sedona
Normaldr boyunua gorr 19 yeterli olur. Bacak boyunuzdan sebep uzeri gerekir mi bilmiyorum. Sadun abinin elinde 21 vardir belki sadece, yada bacak boyunuzdan sebep oyle soylemiste olabilir.

GT-I9500 cihazımdan tapatalk ile gönderildi. Bu nedenle Türkçe imla hataları içerebilir. Kusura bakmayın.

MehmetAliB.

Forum Bağımlısı
Tepki
4.927
Kadro boyları markadan markaya hatta modelden modele değişiklik gösterebilir.
Şehir-tur bisikletlerinin kadro boyları, özellikle amortisörlü olanlar yol bisikleti ile dağ bisikleti arasındadır. O ölçüm yaptığınız kadro boyu siteleri Surly gibi tam tur bisikletleri için geçerli değeri veriyorlar.
İçiniz rahat bir şekilde Sedona'nızı alabilirsiniz. Size uyan kadro boyu 21''

Yusuf G.

Forum Demirbaşı
Tepki
716
Bisiklet
Cube
Aşağıdaki ölçülere göre size 56cm lik bir kadro uygun olacaktır. (link) geometri sekmesine tıklarsanız 21" in size en uygun kadro olduğunu görürsünüz.

http://i0.wp.com/www.cyclingtr.com/wp-content/uploads/2011/10/5F01_ehir_2D00_tur_2D00_bisikleti_2D00_kadro_2D00_boyu.jpg?w=960

Tepki
2
Bisiklet
Sedona
herkese çok teşekkürler 21 sipariş vereceğim yarın.bu arada ankara performans bisikletede burdan hakkını teslim edeyim.gerçi daha alış verişi gercekleştirmedik ama 5 sedona bayisiyle konuştum en ilgili ve alakadar olan bu bayii oldu.hayırlısıyla bisiklet gelsin 3 arkadaşa daha alacaz.bi hevesle başladık bakalım sonumuz ne olacak

• Beğen
Tepkiler: MehmetAliB.