Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Acil Yardım Bisiklet Secimi

Konu, 'Marmara Bölgesi' kısmında ilyas karakulak tarafından paylaşıldı.

1. ilyas karakulak

ilyas karakulak Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar bisikletimi değiştirmeyi düşünüyorum whistle miwok 1051D alsam
    bianchi troy' mu bianchi troy hakkında pek iyi yorumlar okumadım kullanan arkadşlarımda pek iç açıçı konuşmadı. whistle miwok 1051D sıfır düşünüyorum.
    bianchi troy 2010 model az kullanılmış. yardımcı olursanız sevinirim.:eek:

mecit öztürk bunu beğendi.
  2. mecit öztürk

mecit öztürk Üye

Seviye:
    demekki fotoğraf size ait değil.Şayet şu koca kayadan atlayan siz olsaydınız bu soruyu sorma gereği bile duymazdınız diye düşünüyorum?Yanılıyorsam lütfen uyarın.Saygılar

3. ilyas karakulak

ilyas karakulak Yeni Üye

Seviye:
    Nedemek istediğinizi anlıyamadım? ben sadece iki bisiklet arasında karar veremedim. tecrübeli arkadaşlardan bilgi almak istedim. herkesi fotorafına göre kıyaslarsak. formda neyi tartışıp konuşacağız. bence biraz düşünün..
    cevap verdiğiniz için yinede teşekkür edrim. ama bana yardımcı olacak arkadaşlar cevap veririse çok çok sevinirim.

4. mecit öztürk

mecit öztürk Üye

Seviye:
    Lütfen yazdıklarım sizi incitmesin ilyas bey bu konuda tecrübeli bir arkadaş olarak bunları yazdım.Keza tecrübe nedir diye sorsalar nelerin yapılmaması gerektiğinin toplamıdır derim.Bu bakımdan yazdıklarım bence üzerinden bir kaç kez geçerek okuyunuz.Muhakkak bazı dersler çıkaracaksınız.Açtığınız diğer konuda da bazı şeyler yazdım ancak siz sanırım yanlış anladınız ve hiç hoş olmayan "öküz" kelimesini kullandınız.Dikkat ederseniz yazdığım her cevabın sonuna "saygılar" kelimesini koydum.Bu da bir tecrübe olmalı size.Son olarak kullandığınız bu argo yakıştırma için Teessüf eder yine de güzel turlarda sizi de aramızda görmek isteriz...

5. ilyas karakulak

ilyas karakulak Yeni Üye

Seviye:
    öküz kelimesini argo olsun diye değil. Ben bir atasözümüzü paylaştım. anlıyan anladı zaten. Bence uzatmaya gerek yok ben bilgi ve görüş almak için formu kullanıyorum insanların resmi önemli değil bence.

6. mecit öztürk

mecit öztürk Üye

Seviye:
    bianchi troy al derim...