Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Acil sele sorunu

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Hilmi paksoy tarafından paylaşıldı.

1. Hilmi paksoy

Hilmi paksoy Yeni Üye

Seviye:
    Yaklaşık 3 ay önce sedona 261 aldım bisiklet olarka çok memnunum fakat o sele yok mu çıldırtıyor beni ... :boese157: öğrenci adamız zar zor aldık daha taksitler bitmeden sorun başladı ... neyse konuya geleyim aldığımdan beri sele altndaki alyen vida gevşeyip duruyor yanımda sürekli alyen anahtarı taşımak zorunda kalıyorum gevşedkçe sıkıyodum bugn giderken yine sıkmak için yine indim artk o anki sinirle mi neyle bi çevirdim dönmeye başladı sanırm yalama oldu bunun için ne yapmam gerekli sele altındaki parçalar ayrıca satılıyor mu yoksa direk sele paketinin içinden mi çıkıyor

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Hilmi Paksoy

2. Orhan ATAK

Orhan ATAK Aktif Üye

Seviye:
    garantisi varsa bi servise götürün :) sanırım bu sorun genel, arkadaşta 321 modeli var ondada bir iki kere böyle bişey olmuştu ama şuan durumu ne bilmiyorum :)

3. Hilmi paksoy

Hilmi paksoy Yeni Üye

Seviye:
    garantisi var yarın götüreceğim ama muhtemelen kullanıcı hatası diyecekler kendim bişey yapabilir miyim bide gideceğim yere nasıl götürcem o da bi sorun :D

4. Orhan ATAK

Orhan ATAK Aktif Üye

Seviye:
    valla görmeden bişey diyemem ama Türk işi bişeyler uydurabilirsiniz :) yalnız sele bu şakaya gelmez giderken düşer farkına varmazsınız falan allah korusun :D

5. Ayhan YILDIZ

Ayhan YILDIZ Üye

Seviye:

Ben de de 321 var ama sele sorunum hiç olmadı, hatta tek sele den şikayetim yok :)