Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi ACİL! Satılık Elektro gitar processoru..

Konu, 'Bisikletle İlgili Diğer İkinci El Ürünler' kısmında BuRroM tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. BuRroM

BuRroM Forum Bağımlısı

Seviye:
    Korg AX 100 G elektro gitar processor satılıktır.. Acil paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum.. Hiçbir sorunu yoktur.. Fiyat 270 ytldir.. sıfırı 220 eu dur.. Alet sıfırı kadar temizdir.. Sadece 4 konserde kullandım.. onun dışında evimde provalarımda ve bir kaç stüdyo provasına götürdüm.. tertemizdir.. kargo alıcıya ait.. Yarın bütün özelliklerini tüm detaylarıyla yazacağım.. burakaltiparmak@gmail.com veya 05065536853 ten görüşebiliriz.. burak altıparmak

2. corter

corter Misafir

Hocam uzun süre ax1500g kullandım...Güzel aletler fiyatlarına göre...Korg ülkemizde tanınmamasına rağmen dijital efektlemede iyi işler başarıyor...
    @BuRroM pedalın daha hızlı satılabilmesi için ilan verebileceğim birkaç adres verebilirim eğer istersen..

3. BuRroM

BuRroM Forum Bağımlısı

Seviye:
    Ya şöyle söyleyeyim.. Korg dijital efekt pazarını elinde tutan bir marka diyebiliriz.. Ülkemizde en çok tanınan markalar digitech(ucuzluğundan dolayı) ve boss(ünlülerin kullanmasından dolayı)tur.. Fakat Boss'un mikroçiplerini üreten firma Korg'dur:) Ben de çok memnunum bu processordan fakat şu an acil paraya ihtiyacım va ve o yüzden satıyorum.. Malum bu sene öss muhabbetine konser falan pek olmayacağı için ihtiyacım olmayacak.. Fiyat performans açısından mükemmel bir alettir.. 100 programın 60 ı kişisel programlanabilir geri kalan 40 ı fabrikasyon programlıdır fakat isteğe göre hepsinde değişiklik yapılabilir.. 10 tane amp. drive vardır, 16 sn delay, chorus, bender, phaser, shifter, pan, tremolo, wah-wah, slowatsk vs. bir çok efekti vardır.. Detaylı olarak tam özelliklerini isteyen varsa mail atabilirim..

4. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.