Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Acil Kan Ihtiyacı

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında Serkan Demir tarafından paylaşıldı.

1. Serkan Demir

Serkan Demir Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Motosiklet kazasında ağır yaralanan arkadaşımız için 0 Rh+ kana ihtiyaç var. Diğer kan grupları da kan verebilir. Hastane: Çapa Tıp Fakültesi. İlgili kişi: Ufuk Ermamiş 0544 765 7236 Lütfen dikkate alın ve yakın olan veya gidebilecek olan kişilşer yardımcı olsunlar.

Hasta yakını ile yaklaşık 10 dk. önce konuştum arayış halen devam etmektedir. İrtibat için yukarıdaki numarayı arayabilirsiniz.

Konunun yanlış yerde olduğunu biliyorum takip edilen çok kişinin bulunduğu bir başlık olduğu için burada açtım sonrasında ilgili yere taşınabilir veya silinebilir.

Anlayışınız için teşekkür ederim.

Alp Aslan bunu beğendi.
  2. Serkan Demir

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Hastaneye gittim bizzat Ufuk Bey'le yüzyüze konuştum. Hafifte olsa grip olmama rağmen kan veremedim. Kaza yaklaşık 25 gün önce olmuş ve arkadaş halen komada hayati tehlikeyi atlatamamış durumda, devamlı ameliyata giriyormuş. Onun için de devamlı kan gerekiyor.

Ayrıca Ufuk Bey ise Hasan Söylemez'in yakınıymış orda öğrendim. Hasan Abi'nin Facebook profilinde de kan ilanı yer almakta.

3. Barış TURAN

Barış TURAN Onursal Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    akn grubu listesi vardı forumda oradan direk kişilere telefonlarından ulaşıp ararsanız çözüme ulaşılabilir kısa sürede...forumu okumalarını beklerseniz zaman alabilir..hem birebir görüşme daha etkili olabilir

4. Barış TURAN

Barış TURAN Onursal Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
  5. Serkan Demir

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Burayı Ufuk beye belirteceğim.

Ayrıca Hasan Söylemez "Hastamız için şimdiye kadar 100 üniteden fazla kan kullanıldı. Kan ihtiyacımız devam ediyor. Yardımcı olan herkese çok teşekkür ederiz." olarak belirtiyor kendi facebook sayfasında.

6. Faruk ahmett

Faruk ahmett Aktif Üye

Adı:
    Ahmet faruk
    Seviye:
    geçmiş olsun