Acil Kan İhtiyacı-Doğruluğu ve Güncelliği Onaylandı

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
Finansbank Mercan Subesi calisanimiz Burhan Kuscu Akut Losemi hastaligina yakalanmistir.
Kendisi su anda Acibadem Kozyataginda tedavi gormektedir.

Tedavi icin acil olarak O RH NEGATIF kan ihtiyaci bulunmaktadir.

Burhan 1980 dogumlu ve 8. donem Musteri Hizmetleri Yetkililerimizden.... Is hayatina baslayali sadece 2 ay oldu.

Onumuzdeki gunlerde surekli kan ihtiyaci dogacak ve sadece taze kan alinabiliyor.

Yonlendireceginiz kisiler icin telefon numaralari;

Ibrahim Kuscu (Babasi) 0 216 571 40 98

Nihan Topcuoglu 0 535 443 91 93

Ismail Gebes 0 532 200 98 72

Remzi Yilmaz 0 532 384 09 55

Okay Selamet 0 505 309 37 10

Scudo

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Selam gürsel abi ...

Yardımcı olmak istedim,benım anne mın kan grubu ..nihal hanımla görüşmüş oda gerekli bilgileri almış zannedersen..

Biz zeytınburnunda ikamet ettiğimiz için gidip gelmede problem olur dıye, nıhal hanım herşeyi karşılacaklarını soyledi..

Kan verme açısından kişinin devamlılığı çok önemli olduğu için,kaydımızı alıp çağırıcaklar, haberdar edecekler bizi...

Kötü bir durum daha genç yaşta, allah kimsenın başına vermesin çok üzüldüm Katkımız olduysa bizim için ne mutlu

saygılar..

konu paylaşımı için teşekkürler...

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
maalesef benim kan grubum ve kan sayimim (dusuk :( ) isinize yaramaz... ama bu konu birseyi aklima getirdi.. acaba bu forumda bir baslik acip bu tarz ihtiyaclara cevap vermek isteyebileceklerin kendi kan gruplarini ve kontak bilgilerini yazmalarini onersek?

hepimiz sporcuyuz. ne kadar guvenli yol alsak da kaza vs olagan seyler.. hem onun disinda hastalik vs de var goruldugu gibi.. bilmiyorum.. ne dersiniz? :rolleyes:

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
Arkadaşlar, ne yazık ki Burhan Kuşçu'yu dün kaybettik... Bugün cenazesi Beykoz'dan kaldırılacak... Oğlumun arkadaşıydı... Finansbank Genel Müdürlük'te 1,5 ay birlikte eğitim görmüşlerdi. Eğitimden sonra Mercan Şubesi'nde çalışıyordu...

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
başımız sağolsun..Allahtan rahmet diliyorum.gerçekten üzücü bir haber.

Murat EVGİN

Forum Bağımlısı
Tepki
955
ailesinin ve yakınlarının başı sağ olsun,allah sabır versin..
cok üzüldüm..

T

Tuğrul

Misafir
Mercan Şube müdürü arkadaşımdır.Bende cumartesi günü öğrendim.Tüm sevenlerinin başı sağolsun......