Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Acil ihtiyaçtan satılık dolu dolu Salcano İmpetus

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında YasirPeynirci tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. YasirPeynirci

YasirPeynirci Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar...Bmx almam ve bir miktarda paraya sıkışmamdan dolayı çok sevdiğim bisikletimi satmaktayım...Alalı 1 sene olmadı...Üzerinden bir çok parçasını değiştirdim...Dahada devam edicektim fakat malum durumlar...Üzerinde 2 yerinde büyük çizikler vardır onun haricinde çiziksizdir...Resimlerdede görüleceği üzere maşanın üst tarafında fren kablosunun kadroyu aşındırmasından dolayı boya çıkmıştır...Diğer çizik ise zincir tarafında korumalığın altındadır...Zamanında korumalıksız kullanımdan dolayı kaynaklanmaktadır...Diğer bir durum ise disk fren kaliperlerinin vidaları bisikletçim tarafından yalama edildiğinden dolayı biraz gevşek durmaktadır...Bu nedenle frenlerde zayıflık olmakadır...Balatalar sağlamdır fakat kişisel görüşüm alan kişinin kaliperleri değiştirmesinden yanadır...Gelelim extra eklenenlere...

Gidon=amoeba borla
    Boğaz=amoeba vitra
    Sele borusu=amoeba vitra
    Sele=selle royal mach
    Lastik=kenda 26x2.30
    aynakol=shimano tourney yada alivio
    Arka göbek=noname ama kaliteli bir göbektir(alalı 1 ay olmadı)

Kadro boyu yanılmıyorsam 17"dir Bisikletin yanında km saati,arka far ve bir adet kilidini hediye vericeğim...Ayrıca orjinal Cst 26x1.95 lastiklerini ve garanti belgesini yanında göndericeğim...
    Fiyat konusunda;ben zamanında 400 liraya almıştım üstüne 300 liralıkta harcama yaptım(tamir masraf hariç)fakat gerek ihtiyacımdan gerekse bir an önce elimden çıkartmam gerektiğinden 450 tl bir değer düşünüyorum...Pazarlık sünnettir ciddi alıcılara güzellik yaparım...
    İletişim için=Yasir Peynirci:0539 217 22 20 istanbul__style@hotmail.com Telefonum 7x24 açıktır özel mesaj hakkım olmadığından msn yada mail yoluyla ulaşırsanız sevinirim...
    Gelelim fotolara...Alana satana hayırlı uğurlu olsun...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.