acıl çift delıklı kuyruk lazım

bisikletci55

Daimi Üye
Tepki
41
https://www.deltabisiklet.com/File/?_Args=ProductImage,1157,DeltaBisikletburesım daha ıyı gösterıyo

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Bisikletci55 acaba bisikletinin markası, modeli nedir?
Çünkü bu parçalar (kulak denir genelde) birbirine çok benzemesine rağmen birbirlerine uymazlar. O yüzden kendi kadrona uygun olanını satın almalısın.

nikanam

Daimi Üye
Tepki
578
sadece önden amortisörlü mtblere hardtail diyoruz ya,
o yüzden kuyruk deyince benim aklıma kadronun arka
kısmı gelmişti. bu sefer de çift deliği çözmeye çalışıyordum.
neyse, cevabı öğrendik artık.

bisikletci55

Daimi Üye
Tepki
41
ıkı tane delık var bı önden normal delı var bi de dişlinın ordan vıdalı kadro salcano ng 350 elınde olan varsa acil lazım

BF Okuru

Üye
Tepki
2
kardesler bu kadar dalga gecmeye gerek yok yanı sız cahılsenız bız ne yapalım nasıl bısıkletcısınız anlamdım gıttı...
anlatım kısacası kadroda baglantılı arka attırıcının takıldıgı yer ok baska sorun varmı

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
bir kere düzgün konuş cahil dediğin insaların arasında bu spora 20 senesini vermişlerde var .bisiklette kuyruk olmaz kurduğun cümlede çok anlaşılır hani
"kadroda baglantılı arka attırıcının takıldıgı yer"

kısaca kadro kulakçığı yeterlidir

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@lx_can@hotmail.com

Bu cümleler yakışmamış açıkcası benimde canım sıkıdı :( . biz burada bir aileyiz birkaç güzel anı bozdun bence . :(
cahil dediğin insanlara şöyle bir baksaydın ne kardar hoş görülü dost :) olduklarını anlardın sana yakıştıramadım bu sözleri :( .Özür dilemeni bekliyorum doğrusu Olmadı bu iş:mad: ..

Hiç bir mesaj kırcı değil algılamanda sorun olmuş . keşke benim her mesajıma bu arkadaşlar konuşsa, hepsi çok değerli arkadaşlarım laflarına dikkat et lütfen:(

bisikletci55

Daimi Üye
Tepki
41
ya hasan abı arkadasın adına ben hepınız denben özur dılerımama gercekten bu yaptıklarına alındım ben yanlış yapmış olabılırım de bu kadar dalga gecmelerıne ne gerek var bırazda onların yazdıklarına bakarmısın

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@bisikletci55

Aferim abicim yanlış anlaşılma varsa herkes konuşur anlaşırız sorun olamaz . bence hiç kimse dalga geçmedi hoş ça sohbet oldu . Cancım dalga geçecek olsa bu arkaşalar daha farklı yazarlar bence sen biraz fazla alınganılık yapmışsın.

Özür dilediğin için çok teşekkür ederim :) :) çünkü biz bir aileyiz. öncelikle daha kibarca şikayetimizi dile getirmeliyiz, sokkak ağız ile konuşmak bize yakışmaz .

İnan bu arkadaşların elinde olanı varsa o kulak bedava arkadaşına gider, yani öyle abilerin mesaj yazmış .
kapatalım bu konuyu moralimizi bozmayalım bak hafta sonu geldi, hayat güzel, dostluk güzel, bisiklet güzel .
hep beraber kulağı arayalım kadorsunun fotosunu çeksin yardımcı olurlar hiç şüphen olmasın.
sorun yok bak keyfine abicim ;) :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
:( :( çok öür dılerım hepınızden forum arkadaslarım ama yazdıkları ınsanın canını cok sıkıyor.
bılıyorsanız kulakla kuyrugun ne oldugunu daha yanlıs yazılmıs bır kelıme yuzunden ortalıgı karıstırmaya gerek yok yanı..:( :(

bisikletci55

Daimi Üye
Tepki
41
abı saol ya tesekkur ederım resım koyunca sen saten bakıyosun sana gelır bede bıse sorcam bızım arkadaş bılmeden mılete cok guzel oldu felan yazdmış onu atmış sınız gerı gelme imkanı varmı ?