Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

acil çanta !!!!!!!

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında G. Yitmen tarafından paylaşıldı.

1. G. Yitmen

G. Yitmen Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    iyi geceler arkadaşlar şehir içinde turlarken ufak çaplı ekipmanları taşımaya sizce bu çanta nasıl cüzdan telefon anahtar mp3 player vsvs belki pompa alyan takımı da taşınabilir diye düşünüyorum agırlıgı fazla olmayan şeyler desek daha dogru olur yalnız çanta koşu içinmiş bana göre bisikletçiye de uyar gibi öneri ve tavsiyeleriniz nelerdir sorabilir miyim? şimdidien herkese teşekkürler.. tekrar iyi geceler..

http://www.decathlon.com.tr/2-Ayarli-Kosu-Cantasi,PR-18927.html

2. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Acil çanta derken? Bu saatte çantasız mı kaldınız? Turu iptal etme durumu mu var, hayırdır?

Tolga Günsezer bunu beğendi.
  3. G. Yitmen

G. Yitmen Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    genelde çogu arkadaş okuyup da yorum yapmadıgı için veya birbirine yönlendirme gibi alışkanlıklara yöneldigi için bu yönteme başvurdum bi kişinin de olsa deikkatini çekmişim ne mutlu bana

4. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Bu başlıkla dikkat çekersiniz de, cevap almanız zor. :) Neyse, aşağıdaki tip çantalar bisiklet çantaları oluyor;

Ucuzları da var, pahalıları da var çeşitli sitelerde. Yalnız ben sırt çantasını tavsiye etmem. Fena halde terletir, mahveder. Çok şey taşıyacaksanız, bagaj alın. Seleye takılabilenler yeterli olur. Ona bir çanta bağlayıp, ihtiyaçlarınızı atarsınız içine. Fakat saydığınız şeyler için sele altı çantalar iş görür. Biraz büyük alırsınız, hepsini alır içine. Misal, aşağıdaki yeterince büyük;

http://www.decathlon.com.tr/Bisiklet-Sele-Cantasi-115-Litre,PR-14126.html

5. G. Yitmen

G. Yitmen Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    siz de haklısınız:) bisiklet çantalarını biliyorum ama o çantalar fazla büyük geliyor gözüme ve şehir içinde fazla bişey taşımayacagım için (daha önce dediğim gibi cüzdan anahtar telefon vs ) o yüzden benim gösterdigim çanta daha mantıklı geldi hem küçük ve hafif yoksa bu çantayı da almayı düşünmüyo değilim :) normal sırt çantası kullandım bi dönem aşırı terletiyor dediğiniz gibi . sele çantasını da düşündüm ama her hangi bi yere giderken eşyalarımın çalınmasını istemedigimden sürekli tak çıkar uğraşmak istemiyorum o yüzden o çantayı makul gördüm şikayerlerim bunlar :)

6. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Üstünüze başınıza takılan çantaları kullanışlı bulmuyorum. Yolda hareket halinde rahatsızlık verir onlar. Formanın arka cepleri hariç, hiçbir şey taşımamak en iyisi. Sele altı çantayı da takıp çıkartmak da birkaç saniyenizi almaz. Bence iyi düşünün.