ACİL! Bisiklet Alacağım!!!!!!!yardım edin.

eray9

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar kendime bir bisiklet almayı düşünüyorum. bisikleti sadece yazlıkta 1-2 ay kullanmak alıcam fazla pahalı birşey istemiyorum yılda 1 ay için değmez. sıfırlara baktım ama bütçem 200-250 olduğu için vitesleri falan kalitesizdi bende 2.el düşünüyorum ve salcono nova buldum fiyatı 250 temiz bisiklet az kullanılmış bisiklet nasıldır? ön Amortisörü mutlaka olsun istiyorum arka okadar önemli değil 200 250 fiyat aralığında başka seçenek var mı ?
son sorumda sahibinden.com dan bisikleti kargo yoluyla alabilirmiyim?
teşekkürler:)

Scudo

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Madem 2 ay kullanmak için sadece. Salcano Excel alabilirsiniz liste fiyatı 288 TL. Bir ara TTnet yeni abonelerine veriyordu. Peşinde dahada ucuza alınır.

eray9

Üye
Tepki
0
@Tamer KAMIŞLI

evet bisiklet iyi ama vites sistemi MICROSHIFT bu markayı daha önce kullanmadım. dediğim 2.el bisikletin vites sistemi shimano idi MICROSHIFT iyi midir?

Tunç*

Üye
Tepki
2
Bana sorarsanız en azından bir Bianchi Speed 1000 almanız.

Tabi 300 TL üstüne çıkmayacak iseniz, hemen hemen tüm bisikletler işinizi görecektir.

En büyük farkları (300 TL altı için) amortisörlü veya amortisörsüz olmaları.

Amortisörsüz, önden amortisörlü yoksa çift amortisörlü mü alacağınıza karar vermelisiniz bence. (Tavsiyem önden amortisörlü almanız, amortisör bisikleti ağırlaştırıp hızınızı azaltacaktır, o yüzden çift amortisörlü almamalısınız, önden amortisörlü alırsanız, çukurlarda vs. direksiyon fazla sallanmayacaktır)