Açık Teşekkür ....

Ali Kemal

Üye
Tepki
10
Değerli Rıza KURT kardeşime bu forumdaki kısacık diyaloğumuz ve daha sonra msn de devam eden birkaç küçük konuşma sonrası, bana karşı yüreğinde oluşan sevgi ve saygıya istinaden kendisi için çok değerli bir hatıratı olan babasına ait yol bisikletini sadece değerini bilecek biri kullansın diye sembolik bir ücret karşılığı neredeyse bedava denecek bir fiata bana hediye ettiği için sonsuz müteşşekkirim.. benim de kendisine karşı oluşan güzel duygularımı bu şekilde dile getirmekten başka yapcak bişeyim olmadığını biliyorum.
Ayrıca yine dağ bisikletimde de kullanabileceğim bazı donanım ve parçaları hediye olarak göndermesi de beni son derece mutlu etti..
Sevgili Rıza umarım sen de hayatında gönlüne göre yaşamaktan bir an bile mahrum kalmazsın.. sevgilerimle...
Ve de en kısa zamanda yüz yüze görüşüp tanışabilmek dileklerimle..

Scudo

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Abicim ne güzel diyologlar bunlar. Günümüzde herşeyin maddiyatla ölçüldüğü bir toplumda İnsan böyle arkadaşlıklara, böyle paylaşımlara hasret kalıyor. Rıza Bey'ide yürekten tebrik eder, kendisinin önünde saygıyla eğilmeyi bir borç bildim.

• Beğen
Tepkiler: kurt

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
süper bir jest ...

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
İşte iki bisiklet severin güzel dayanışmasını görüyoruz değil mi?:)

• Beğen
Tepkiler: kurt

kurt

Daimi Üye
Tepki
87
@soneryen

evet ne güzel söyledin! soneryen!günümüzde malesef hersey parayla ölcülüyor! bu gercekten cok üzücü bir olay ama inanın herkesin parayla asla ölcülenmeyecek manevi degerli biseyler muhakkak vardır,benimde vardı:) ve ben kafamı kaldırdım ve (O degerin karsına oturup saatlerce baktım,baktım ve orada öylece ve sadece duruyor degerini korumak icin ve yasatmak icin bir karar aldım ve allah karsıma bu dgerli forumda (cok degerli(kemal abiyi cıkarttı ve bir an olsun tereddüt etmeden kendisine bisikletimi sundum ve bundan dolayı cok mutluyum biliyorum artık bisiklet sadece evde yatarak cüreyerek yok olmuyacak! pedali döndükce yasıyacak asıl kendisine mütessekür olan benim ve kendisinin bu övgü dolu sözcükleri beni gercekten cok duygulandırdı tesekür ederim.ve forum ailesine saygı ve sevgilerimi sunuyorum herkese tesekür ederim