Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

aCiiiiiLLL TuRa ÇıKaCaK eLeMaNLaR aRaNIYoR...

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında BRaDYPoDiDae tarafından paylaşıldı.

1. BRaDYPoDiDae

BRaDYPoDiDae Yeni Üye

Sayın bisiklet ve doğa ve macera ve gezmeyi seven arkadaşlarım... Benim yıllık iznimi aniden verdiler ve şimdi bu 10 günlük iznimde bir tura çıkacağım. Ama ufak bir sorun var; sevgili anacığım tek başıma çıkarsam analık hakkını helal etmeyecekmiş :D Anamın huyunu biliyorum... İnat etsem çıkarım tek başıma çıkmasına da... Aklı bende kalır ve ömründen ömür gider kadının. Eh işte ne yapalım benimde kaderim bu, macerayı ne kadar sevsemde anamı da düşünmek zorundayım :) O yüzden şu günlerde tura çıkacak olan varsa bana özelden ulaşsın. Acil ama... Bu bir iki gün içerisinde başlamam lazım turuma yoksa izin bitecek :mad:

2. BRaDYPoDiDae

BRaDYPoDiDae Yeni Üye

Ha bu arada belirteyim daha önce Antalya-Adana yaptım. Çadırım ve tulumum var... Çok kondisyonlu değilim.. Günde sanırım 90-100 km den fazla gidersem ertesi gün anca 10 km giderim :D Uyumluyumdur, ergonomik ve pratiğim ehehe... bunları "ikinci el parça satışları" kısmına yazsam daha uygun gelecek galiba :p

Mehmet Boran, tuninger_haa ve ZekiAlper bunu beğendi.
  3. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Umarım kendinize yakışır bir yolarkadaşı bulursunuz:) Bence gidilecek rotayı belirtirseniz daha iyi olurdu:eek:.. Hoşcakalın iyi günler

4. apocahpto

apocahpto Kıdemli Üye

Seviye:
    gelmek cok isterdim fakat okulum var :( okul'u geçelim altmda dogru düzgün bisiklet yok 2009 kron modellerini bekliyorum

5. BRaDYPoDiDae

BRaDYPoDiDae Yeni Üye

sağolasın bmx rider , bu arada haklısın rota vermeyi unutmuşum...Aslında her rota uyar, önemli olan yollarda olmak ama şu mevsimde en uygun rota akdeniz ile ege sahilleri olur diye düşünüyorum. Tabi başka alternatifleride değerlendiririm :) bu arada antalyalıymışın...tanışıyormuyuz acaba? gerçi ben biraz asosyalim pek tanınmam ama belki ben seni tanıyorumdur...
    apocahpto sende dert ettiğin şeye bak... okul boş iş adamım...salla okulu gel işte... bisikletin o kadar iyi olmasıda önemli deil...yıllar önce kronmu varmış xtr mi varmış...yapan yine yapıyormuş ama dimi :p
    neyse hala beklemekteyim tur tekliflerini...yoksa yalnız çıkacam...

6. ZekiAlper

Adı:
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Tanışırız sorun değil yarın şehir içi takılıcam görüşmek istersen msn imi eklersin kib kardeşim

7. Goldenlitter

Goldenlitter Yeni Üye

Şu anda şehirler arası bir arkadaş bulman zor galiba ama şehir içi bişiler olabilr...

8. Barış Kılınç

Barış Kılınç Forum Bağımlısı

Seviye:
    Yalnız çık hiç durma derim. Yolda birilerine rastlarsın belki.

9. S.GUCLU

S.GUCLU Forum Bağımlısı

Seviye:
    Antalya'da yaşıyor olsam 1 dk bile düşünmezdim.:mad:
    Umarım birileri size eşlik eder...Olmadı tek tura çıkmak da dünyanın sonu değil:)

10. Barış Kılınç

Seviye:
    evet dünyanın sonu hiç değil... hatta başı olabilir bile! :)

11. BRaDYPoDiDae

BRaDYPoDiDae Yeni Üye

bmx rider ekledim msn adresini... tanışırız bigün =)

bu arada bu mevsimde hakikaten zor bir yol arkadaşı bulmak...
    S.GUCLU atla gel antalyaya =P çok uzak değil samsun buraya :D
    Veya barış sen gel :) hem sen uzun yol konusunda tecrübelisinde belli ki... erdembarisyollarda diye bir bloq sayfası olan büyük ihtimalle uzun yollardan bahsediodur dimi =) zaten şimdi girip bakacam bir sayfana...
    ya zaten tek çıkmak benim için sorun değil arkadaşlar, ama birde geride kalanlar var... tek göndermeye korkuyorlar ve endişeleniyorlar... onların gönlünü hoş tutmak için birileriyle çıkayım diodum ama bu gidişle sanırım tek çıkacam... neyse yinede biraz daha bekliyim.. belki birileri çıkar şöyle 8-9 günlük bir tur için...

S.GUCLU bunu beğendi.
  12. S.GUCLU

S.GUCLU Forum Bağımlısı

Seviye:
    16 Eylül 2006da gelmiştim Antalya'ya ve 14gün kalmıştım hemde bisikletimi de getirmiştim.Keşke tekrar gelebilsem keşke... off efkarlandım yine bisiklet için cennet bir şehirde yaşıyorsunuz kıymetini bilin.Ben bisikletle Antalya'lı bir dostum gezdirmişti sağolsun gezdirmedik yer kalmamıştı ve ben o şehri bırakıp Samsun a çok zor dönmüştüm açıkçası...

13. ZekiAlper

Adı:
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Fikir ayrılıkları olmasa daha güzel bir bisiklet cenneti olucak. Umuyoruz ki bu güzelliklerin farkına bir önce varılır..

Yollar yapılsa;
    Yayalar veya sürücüler saygılı olsalar;
    Bmx parkurlarımız veya bisiklet alanlarımız olsa;... Keşke dediklerim olsa!!:eek: (çok şey istemiyoreuz aslında:eek:)

14. evelent

evelent Aktif Üye

Seviye:
    selamlar.. tura ne zaman başlamayı düşünüyorsun? ben bayramda bulgaristan düşünüyordum ama feci sıkıntılar yüzünden vazgeçtim. uyum sağlayacağımıza kanaat getirirsek ve zaman uyarsa katılmak isterim tura..
    çadırında bana da yer çıkar mı??

leventsanli85@hotmail.com
    554 4004896

msne girmiyorum çok, mail atarasan sevinirim..

15. teampasha

teampasha Forum Demirbaşı

Seviye:
    daha fazla bekleme ve çık derim, hava şartları daha fazla beklemeye müsait değil, güzergah belirlersen her vardığın yerde illaki birilerini bulursun, bizlerle online olduğun sürece yalnız değilsin tabiyki. Başarılar

16. bisikletseven

bisikletseven Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    bence de yoksa kimse bas pedallara bisiklet tekbaşına da yapılabilen bir aktivite ne de olsa. birileri olmasa da kafana göre takılabiliyorsun. hadi hayırlı turlar:)

17. Barış Kılınç

Seviye:
    evet sorun geride kalanlar. imzamdaki diğer adres de dikkatini çekmiştir belki. geride kalanlardan birinin haberi yoktu mesela.

endişelenecek insanları yönetmek için iki seçenek var;
    tam olarak hangi araçla seyahate çıktığınızı söylemeyin, çarpıtın
    veya telefonu yanınıza alın ama açmayın, ya da geçici bir hat edinin, endişeden kırılsınlar
    :D