aCı aMa GeRCeKK

b3b3t0

Daimi Üye
Tepki
121
aRKaDaŞLaR Khe'nin orjinal sitesinde khe equilibrium modelinde arka fren yok yani kulagı felan baglanma yeri hiçbişe'yi yok 2008'lerden bassediyorumm..ama pedal sportif'de khe equilibrium modelinin kadrosunu getiriyormuss aradım sordumm getirdigi kadro 2008 ama bunda arka fren'in herşeyi warr ben daha çözemedimm işi.... iŞte resimlerr

Bu PeDaLL SpOrTiF'iN KaDRo

(link)

BuDa KHe

(link)

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
oda bişimi ya sende deler takarsın yerine... göbeği jantı delen sendin hatta bide motordan kampana fren takımı koyarsın miss gibi olur sağlamlıkta kapışırsın ....

BF Okuru

Üye
Tepki
2
acaba şunun gibi bi sistem koymuş olamazlarmı

http://www.bike2build.nl/morepics/eurobike2003/khe_bmx.jpg

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Scott Scale 40'ı bisiklet olarak satın aldığınızda V fren pivotu yok.

Kadro olarak satın aldığınızda V fren pivotu var.

Bunlar olabilecek şeyler, müşteri isteğine göre firmalar bisiklet ve kadrolar arasında farklılık yaratabilir. Çünkü bisikleti alırken donanımı üretici belirlemiştir. Ancak kadroyu satarken her türlü donanıma uygun üretmek zorundadırlar.

Heyecan ve endişe yapmaya gerek yok...

simplonmurat

Forum Bağımlısı
Tepki
336
İsim
Murat ALTINCAN
Bisiklet
Simplon
Arkadaşlar burası mahallenizdeki sokakarası değil.Bu şekilde konuşmalar yapacak iseniz. lütfen forumumuzu buna alet etmeyiniz.Yaşınızın ufak oluşu kendinizin çocukca davranışlar sergilemesine müsaade etmez.Daha dikkatli olmanızı ve olgun davranışlar sergilemenizi öneririm.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
abi küfür etmedim ki ya ?_ arkadaş motor göbeğini jantı delip 46 tel yapyodu onu dile getirdim neye kızyonuz anlamadım ?_?_

Murat EVGİN

Forum Bağımlısı
Tepki
955
@qweasdzxc

Sana kızmıyorlar yukarıdaki silinen mesajın sahibi, banlanan arkadaşımız için yazmış onlar.

fuchs

Aktif Üye
Tepki
2
ya bakın arkadaşlarr öncelikle özür bu başkasının nick'i ama işte gecenlerde bu dile getirildi 46 tel deil bikere 48 tel bilip bilmeden atlıyorsunuz buralaraaa lütfenn ya yapmayalım abiler sorup soruşturalım sonra buralarda konu acalımm

Hakkı Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
975
Boş konular açıp kafa yaparsanız,kulağınızı çekerler işte böyle.Sadece bilmediğinizi sorup öğrenin ondan sonra bu konu hakkında tartışalım beyler.KHE BMX'lerle ilgili en iyi cevap ları benden ala bilirsiniz.(HKK BMX TEAM)

• Beğen
Tepkiler: utku34