Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Acera ile altus arasinda ne gibi farklar vardir?

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında chtaktag tarafından paylaşıldı.

1. chtaktag

chtaktag Aktif Üye

Seviye:
    İki bisiklet arasinda kaldim. birisi salcano city s30 digeri s40. arada 75 lira gibi fark var. s40 istiyorum cunku rengi s30a gore daha iyi bana gore. ancak s30 27vites acera s40 da 24vites altus.

uzun yol gidecegim, butcem kisitli oldugu icin en ucuzunu almaliyim eger arada ciddi fark varsa sıkısıp ust modeli alacagim mecbur.

simdi soruyorum arada ciddi fark var midir? yokuslari cikmada olsun, vites gecisleri olsun.

yardimlarinizi bekliyorum seygilar

2. Oğuz22

Oğuz22 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    75 lira fark biri 24 v biri 27 v acera teknoloji bakımından altusa göre daha yeni ve iyi bir sistem acera komponent liyi seçin :)

3. onur özlem

onur özlem Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşım öncelikle renk konusunu kafana takma ben bundan 1 ay önce salcano astro 20 aldım sitedeki rengini hiç beğenmiyordum o renk olsaydı kesin almazdım ama dükkana bi gittim daha önce salcanoda hiç görmediğim bir renkle karşılaştım eminim sende farklı renkler bulacaksındır. vites olayına gelince kesinlikle 27 vites acera derim 70 lira için değermi 24 vites altusa ilerde pişman olursun. 27 ye yükseltmeye kalksan dünya kadar masraf...

4. Sinan Kartal

Sinan Kartal Yeni Üye

Seviye:
    bencede acera!

5. FATIHERDİNÇ

FATIHERDİNÇ Aktif Üye

Seviye:
    konfor farkı var ..

6. chtaktag

chtaktag Aktif Üye

Seviye:
    tesekkur ederim yorumlariniz icin. kararim aceradan yana olacak. renk konusunu da cozdum tam istedigim renk varmismvkirmizi-siyah. Artik bi sıkıntim kalmadi bisiklet konusunda. 70 lirayi denklestirirsem direk alacagim