Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Acer Aspire one Şarj sorunu

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Aykut Subaşı tarafından paylaşıldı.

1. Aykut Subaşı

Aykut Subaşı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Selam arkadaşlar.BEn acer aspire one aldım.üstünde model no zg5 yazıyor.farklı bı tarafında a150 yazıyor :D anlamadım.Sorunum şu :laptop sıfır.Aldım.Evde şarja taktım fakat şarj ışığı ilk önce sureklı yandı.Sonradan yanıp sonmeye başladı.BIraz kurcaladım nevar ne yok dıye ardından bıraktım sabaha kadar.Hala şarj olmamıştı.Biri açıklayabılır mı bu durumu :)

2. Aykut Subaşı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Bazı arkadaşlar mail yolundan isteklerını iletmiş.Öncelıkle takıp ettıklerı için teşekkurler.

bilgisayarı aldıgım yetkılı servise gönderdım.Göndermeden once telefonla arayıp nedır bu olay dıye sordum.Bİr-iki bişey dedıler denedım olmadı.SOnra gonderdım.Sorun pildeymiş.Değiştirip geri gondercekler.

Saygılar.

3. celil.mayaoglu

celil.mayaoglu Forum Bağımlısı

Seviye:
    Öncelikle hayırlı olsun netbookunuz. Ben de asus aldım geçtiğimiz hafta.
    Kaç hücreli bataryası? Ya da şöyle sorayım, kaç mAh?

Ömrünü merak ettim bahsettiğiniz netbookun bataryasının, ,ilgilenen bir arkadaşım var kaç hücreli olduğunu web sayfasındaki kataloglardan öğrenemiyorum genellikle bahsedilmiyor, satıcıların bazısı farklı cevaplar veriyor.

Bizzat almış ve kullanmaya başlamış sizden bizzat öğrenmem daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.

Aldığınız netbook bundan mıdır? Burda modelinin yanında "BB" yazısı ekli sizin bahsettiğiniz modele göre sadece. 150BB olarak geçiyo ama muhtemel aynıdır heralde?

Aykut Subaşı bunu beğendi.
  4. Aykut Subaşı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Öncelııkle pil 3 hücrelı.Yaklaşık 1.5-2-2.5 saat gıdıyormuş.Bu benım ıcın az bır sure.Onun için 6 hücrelı pil alıcam.O da yaklaşık 4-5 saat gıdıyomus.

Ve evet verdiğiniz linktekının aynısı.

celil.mayaoglu bunu beğendi.