Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Acemiye oneriler

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında nimphelos tarafından paylaşıldı.

1. nimphelos

nimphelos Yeni Üye

Merhabalar, oncelikle umarim yanlis yere yazmiyorumdur. Yanlis yere yazdiysam tasiyin lutfen.

Ben sehir ici gezintiler ve Istanbul cevresinde kisa turlara katilabilmek icin bisiklet ve ekipmanlari satin almak istiyorum. Ancak forumda acemileri yonlendirecek bir baslik bulamadim. Ben de kafamdaki sorulari soracagim bir baslik actim. Asagida sorularimi listeleyecegim. Yardimci olacaklara simdiden tesekkurler.

• Bisiklet ve bisiklet parcalarini inceleyebilecegim bir link verebilir misiniz? Sele nedir, gidon nedir biliyorum ama, diger parcalari da ayrintili olarak anlatacak bir adres cok iyi olur.
    • Yol bisikleti nedir?
    • Ben ilk olarak Istanbul'da sehir ici ve cevresinde kisa turlara katilmak amaciyla bir bisiklet satin almak istiyorum, satin alacagim bisiklet ve diger ekipmanlar nasil olmalidir?
    • Bir acemi olarak -her ne kadar kucuklugumde bisiklet tepesinden inmesem de- alacagim ilk bisikletin butcesini belirlerken, bisikletin basina gelebilecek kazalari da goz onunde bulundurarak butceyi kisitli mi tutmaliyim, yoksa butce konusunda comert mi davranmaliyim.

2. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:

selam forumun en üstünde forumumuzda dükkanı olan bisiklet firmaları yazan hareketli reklamlara tıklayarak başlangıç yapabilirsin. ;)