acemiye bisiklet seçimi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında dogus donmez tarafından paylaşıldı.

1. dogus donmez

dogus donmez Yeni Üye

merhaba arkadaşlar. şehir içinde kullanmak için bisiklet almayı düşünüyorum. aklımda salcano bodrum veya sole var. fiyatları uygun 250 300 civarı. hangisini tercih edeyim. bu bisikletler dışında önerebileceğiniz bisikletler var mı?

2. Aykut Subaşı

Aykut Subaşı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    BU bısıkletler dışında önerebileceğim bütçe sınırlamasında geotech energy var.Sanırsam bu bütçeyi zorlamadan birşey almak istiyorsun.Bunlar içinde en azından teknik servisi ve garantısı kalıtelı olan Geotech'i tavsıye ederım.
    Ve maksimum 300 lira verebilirsen piyasadakı esnaflardan satın alabılecegın bısıkletler işini görür.

3. dogus donmez

dogus donmez Yeni Üye

daha çok çamurluğu olan bir model düşünüyorum. bütçem sınırlı olduğu için pek seçenek yok galiba. forumda ki arkadaşlar daha profesyonel. sanırım hangisini alsam da farketmez. yarımlarınız için teşekkürler.

4. özlem tezver

özlem tezver Yeni Üye

ben uzun bir aradan sonra bisiklete döndüm şimdi. yeni bir bisiklet almak istiyorum sedona 711 uygun mudur? (650 TL taksitli fiyatı) Bu fiyata daha iyi özelliklerde başka marka ve yer ( izmir bisiklet merkezi) tavsiyeniz var mı? Yada az kullanılmış satmak isteyen var mı? Bekliyorum...

5. Berkan Çifçi

Berkan Çifçi Aktif Üye

Seviye:
    forumdaki 2. el başlıklarını incelemeni öneririm

6. Ahmet Zerman

Ahmet Zerman Üye

Seviye:
    bence 2.elleri bi incele derim yada bütçeni biraz daha artıt o fiyata iyi bir bisiklet zor bulursun