Acemilere yardım edin :D

Furkan Çınar

Forum Bağımlısı
Tepki
217
Bisiklet
GT
Hocam tur nasıl geçti acaba ? :)

Scudo

Erhan B.

Üye
Tepki
19
Bisiklet
Peugeot
konuyu açan arkadaşlar aradan geçen yıllarda bisikletle nasıl bir bağ oluşturdu acaba :)

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Mustafa Yılmazer

@Erhan B.

@Furkan Çınar

@Erhan B.

Bu yorumlari kime yapiyorsunuz ve sorulari kime soruyorsunuz cok merak ettim dogrusu. Konu acilali tam 3,5sene olmus ve konuyu acan arkadasin son online olusuda tam 2,5sene önce.
Ve böylece nasil bir bag olusturduguda meydanda. :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bazen bende hataya düşüyorum bakmıyorum tarihe sonra mesajı atmış oluyorum ama silemiyorsun tabi öyle bi durum olsa yani toptan mesajımı silme olayı o vakit hatamı ortadan kaldırır idim ,,

İlyas Demirtaş

Aktif Üye
Tepki
43
Bisiklet
Merida
Arkadaşlar, avcılar silivri arası çok uzun bir yol değil. çok fazla stres yapmanıza gerek yok.
Güvenlik önleminizi alın, kask vb. gerisini dert etmeyin..
Sonuçta istanbul sınırlarında olacaksınız. Bisiklet yolda bırakırsa Silivriden Yeni Bosnaya en fazla yarım saat'de 1 araba var onunla dönersiniz en kötü ihtimal.
Haftasonları, bisikletime bindiğimde, beşiktaş sarıyer arasında git gel 40-45 km yol yapıyorum.

Yani demem o ki, güvenlik önleminizi alın, yolda dikkatli olun gerisini dert etmeyin, kampa giriyor gibi hazırlık yapmanıza da gerek yok. Taş çatlasın 5 saatlik bir yolculuk olacaktır. Yarım ekmek döner + ayrana kapanır bu iş :p

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Inanamiyorm ya adamlar 3,5sene önce konuyu acmislar ve konuyu acan kisi de 2,5senedir online degil, hala yorum yapiliyor. Bu yorumlar kime yapiliyor anlamadim.

• Beğen
Tepkiler: Hasan ali Gülmez