acemi için bisiklet tavsiyesi...

Gixxer

Forum Demirbaşı
Tepki
400
İsim
Yiğit Tabas
Bisiklet
Focus
(link) bu da bisikletim olur kendisi :)

• Beğen
Tepkiler: macerakolik
Scudo

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ozan Yiğit Tabaş
Yok bisikleti iyi biliyorum. Başka soran olursa aklımda olsun

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Aenescan
Boyunuz 18 inche uygunsa fiyat bence makul. Yine de siz konuşursunuz kendi aranızda.

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Aenescan
ikiniz içinde hayırlı olsun. Mekanik disk fren olması iyi. Kron xc500 başlangıç için iyidir.

• Beğen
Tepkiler: sercansekkin

Gixxer

Forum Demirbaşı
Tepki
400
İsim
Yiğit Tabas
Bisiklet
Focus
Benim de başlangıç bisikletimdi zaten. :) Geçen yaza kadar yılda ortalama 80-90 km ya sürmüşümdür ya da sürmemişimdir. Geçen yaz aktif kullanabildim sadece. Neyse detayları konuşacağız bakalım hayırlısı. :)

Tepki
18
İsim
cenk doğan
Merhaba arkadaşlar

Ben bisikletten anlayan bir insan değilim. Şu aralar sahilde turlama sağ sola gitmek icin bir bisiklet almak istiyorum. Kafam cok fena karıştı biri diyor v fren iyi tamam diyorum başkası yok hidrolik disk al diyor. Evim kızıltoprakta bisikletcilere gideceğim biri surasi iyi diyor diğeri orasi kazıkçı şu marka iyi diyorlar sonra başkasi yok o iyi değil servisi kötü diğeri mtb alma gereksiz diğeri geliyor sana yol bisikleti daha uygun diyor kafam karıştı bana biraz yardimci olabilirsiniz genellikle sehir bisikletine bakıyorum boyum 1.79 kilo 105 bir boy kilo oranindan sehir bisikleti uygun mu surekli lastik patlatmak istemiyorum. Sifir bisiklet tercih sebebi ne kadar uyguna olursa tercih sebebi isten ayrildim taksit ile alicagim. En fazla verebilecegim 1250 tl olacaktır. servisi iyi olan bir yer olursa tercih sebebidir. Cevap veren herkese teşekkür ederim

alaburus

Üye
Tepki
2
whistle miwok 1524 aldım , iyi bir tercih mi yaptim ? 1.400 e ilk bisikletim