Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Abilerim Kardeşlerim Bisiklet Kullanacamda Lütfen Bir Bakın

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Cihan San tarafından paylaşıldı.

1. Cihan San

Cihan San Yeni Üye

Seviye:
    Merhabalar Ben Konuyu Yanlış Yere Açtım İse Af Ola

Sorum : Benim Kalçamdan Diz Kapağıma Kadar Bacağım Şişman Pantolon Giydiğimde Mesela Göbek Tarafına Oluyor Ama O Bacak Bölgesini Bol Alsam Daha Şişman Oldugu İçin Çık Sıkıyor Araştırmalarıma Göre Yürüş İle Geçiyor Ama Yürüyüşü Fazla Sevmiyorum Kardeşimin Çift Amatisörlü Bisikleti Var Ağır Normal Olarak 16 17 Kilo Onu Kullanırsam Zayıflarmı O Bölgem Yoksa Kas Olup Daha Fazlamı Şişer :S

ŞİMDİDEN YARDIMCI OLAN HERKESTEN ALLAH RAZI OLSUN.

2. Reha Oğuz Altuğ

Reha Oğuz Altuğ Aktif Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Benim bildiğim kadarıyla kısa sürelerde fazla zorlanan kaslar daha fazla şişer.
    Daha hafif ama uzun süreli hareketler daha çok yağ yakıp, kasları dayanıklı hale getirir.
    Bu nedenle yağ kaybetmeye bakın, ayrıca özellikle yediklerinize dikkat edin.

3. Caner O.

Caner O. Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Reha Bey'e katılıyorum hafif ve uzun süreli sürüşler daha fazla yağ yakmaya yardımcı olacaktır. Bisiklet en fazla kalori harcatan sporlardan biridir. Büyük kas gruplarını çalıştırmak daha fazla kalori harcamaya ve daha hızlı kilo vermeye yardımcı olur. Günlük kalori dengesi doğru kurulduğunda kilo vermek çok kolaylaşır. Ancak insülin direnci, tiroit bezlerinin metabolizmayı etkilemesi gibi nedenler de kilo vermeye etkendir. Bir uzmandan yardım alarak hareket etmek her zaman daha doğru olur.

4. Birhan K.

Birhan K. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Valla sevgili kardeşim, maalesef bacaklardaki o kalınlık kolay kolay erimiyor. Benim de kendimi bildim bileli aynı sıkıntım vardı. Son 1-2 senedir anca azaldı o kalınlık. Ama hala yok olmuş değil. Böyle yaşamaya alış bence. Yani şöyle söyleyeyim, kilo versen dahi oradaki kalınlık varlığını sürdürüyor. Kilo verdiğinde vücudun inceliyor, bacağın da inceliyor, ama neticede vücudundaki oran aynı kalıyor. Ben bir türlü üstesinden gelemedim. Kime danıştıysam da etkili bir çözüm üretemedi. Yine de bir bilen çıkar belki. Ben sadece kişisel deneyimimi paylaşmak istedim.